Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetne több kérdésem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne több kérdésem az anállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 21 éves transz lány vagyok és még nem voltam senkivel, de megismerkedtem egy sráccal és úgy néz ki, hogy pénteken vagy szombaton elvesztem.


Lenne egy pár kérdésem az anállal kapcsolatban.


Pontosan hogyan is kell felkészülni? Én alapból ápolt vagyok, de gondolom ide valami több kell. Valamiféle beöntés?? (Bocsánat, de én ilyennel kapcsolatban tudatlan vagyok.)


Neki elég nagy a pénisze és azt mondta, hogy szereti durvábban csinálni, de persze megígérte, hogy addig amíg hozzá nem szokom, nem lesz durva. De ennek ellenére ez még fájdalmas lehet?


Hogyan tudnék ellazulni? Az igazat megvallva, már most nagyon nyugtalan vagyok.


ápr. 15. 21:06
 1/4 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Igen egy anàlis zuhany nem àrtana . A nagy farokkal nem biztos, hogy élvezetes lessz a durvàbb szex eleinte
ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Kb. milyen érzés lehet?
ápr. 15. 21:26
 3/4 Pomazi73 ***** válasza:
Mi? Iej privàtban ha gondolod
ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bi (switch) férfiként mondom:

Beöntés mindenképp kell. Azaz nem kötelező, de az első alkalmadnak nem szabad negatív élménynek lennie, szóval nagyon ajánlott a kellemetlen szituációk megelőzése végett.


Oké, nagy a farka, az egy dolog. Bízol benne, hogy vigyáz rád? Ha nem, akkor NE MENJ BELE. A nagy farok ilyenkor elég intő jel, könnyen nagyon kellemetlen lehet. Kisebbel nyilván könnyebb az elején. Persze az sem elhanyagolható, mennyi "saját" tapasztalatod van e-téren (plug meg hasonlók).


Lényeg az, hogy vigyázz magadra, itt te vagy az első.


Ha bármi kérdésed van, itt is meg privátban is válaszolok, ahogy neked jobb.

ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!