Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meztelen alvás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen alvás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt hetekben felfedeztem azt, hogy meztelenül sokkal jobbat alszok. Az első alkalom nagyon furcsa volt, felkeltem minden órában, de utána megszoktam. Majd szembesültem vele, hogy így nemcsak a boxerem lesz olyan, ha álmomban elmegyek, hanem a lepedőm, a hasam és a takaróm is. Szerintem megéri a dolgot, de akarnám tudni, hogy más is van-e így?

ápr. 15. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek ruha nélkül aludni,de én nem szoktam össze mindenezni magam 😃
ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Én 17 éves korom óta meztelenül alszom. Nem is tudok máshogy.


Nekem nem volt ilyen. Vagy szex volt/van, vagy ínséges időkben maszti. Szóval az éjjeli magömlést megúsztam (eddig).

ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó idő van ilyenkor meztelenül alszom jó és egészséges.
ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

15 éves korom óta meztelen alszom

A magömléssel nem.volt gondom mert ha nincs szex kiverem.rendszeresen

30/f

ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem érzem jól magam,de a hálóingem alatt nincs fehérnemű alváskor,kivétel a nehéz napok.
ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig Meztelen alszom
ápr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem tavaly egyszer előfordult, hogy meztelenül aludtam és már kb egy hete nem volt semmi, és az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy már élvezek. Nem tudtam már visszafogni és az egész a lepedőre ment. Egyébként jó volt, de rohadt kellemetlen volt eltakaritani 😅
ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lány vagyok szóval összemindenezős problémám nincs, de imádok meztelenül aludni, annyira kényelmes. Nem kell privát köszi:D
ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek meztelenül aludni. L
ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meztelenül alszom és olykor össze is gczk mindent 😀
ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!