Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meztelenkedés milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelenkedés milyen gyakran fordul elő otthon?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten
ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez volt a megszokott gyerekkorunkban.
ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a dolgokra nagyon oda kell figyelni egy családban,különösen a különböző neműek között.Anyukámmal nem volt gond ezzel.
ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőm ha idegesiteni akar akkor anyaszült meztelenül van, max harisnya, vagy zokni van rajt.


En meg loholok utána mint egs pincsi, es orakba telik mire beadja a derekat.

ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorunkban nálunk is megszokott volt,most már csak ritkán,a nyári forróságban
ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Naponta
ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ketten élünk a lakásomban a barátnőmmel de a barátnőm mellett nem lehet meztelenkedni. Ő nem szokott (már azt sem tudom hogyan néz ki meztelen) ha meg én csinálom akkor balhé van.
ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig.
ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Megint te? Tegnap már törölték az unokatestvérrel való szexes kérdésed.
ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte mindenhol azon múlik, hogy kivel, vagy kikkel vagy együtt? Még minálunk is, ahol már kirepültek a gyerekek, különböző fokoatok vannak. 1.: Én vagyok otthon teljesen egyedül. 2. Az asszonnyal vagyunk ketten 3. Itt vannak a gyerekek is, az unokákkal. Abban a sorrendben,ahogy leírtam, fokozatosan egyre jobban oda kell figyelni, ki előtt vetkőzöl, és ez így természetes.
ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!