Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Le meritek írni ide életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le meritek írni ide életetek legbizarrabb szexuális élményét? Azt is, hogy jó, vagy rossz élmény volt-e, és írjátok utána a nemet, kort esetleg azt, hogy hány évesek voltatok, amikor az megtörtént.

Figyelt kérdés

ápr. 16. 13:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ne pusztán olyan legyen, hogy pl. "életem legjobb dugása volt" és hasonlók, hanem valami extra, bizarr, perverz legyen benne, ami miatt érdemes leírni és elolvasni is.

Többiek nevében is kösz!

ápr. 16. 13:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Haat nekem volt pár emlekzetes.

Most az jutott eszembe, amikor annyira leakartam feküdni egy részeg pasassal akinek a piatol nem allt mar fel, hogy masfel óran keresztül próbáltam bele eletet lehelni oralisan eredmenytelenul.


20/L


Tavaly nyári eset.

ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2:

Hogyan jött ez a "vágy" nálad?

Olyan jó hapsi volt?

ápr. 16. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
#2 ha egy lány felajánlotta volna hogy kielégit a pasas helyett akkor belementél volna?
ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz bizarr alatt
ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
50%

Ahogy a remek munkát végző #2 hölgynek is, nekem is vannak emlékezetes pillanataim.


A legutolsó az éppen 1 hete történt, amikor elmentem az SZTK-ba, mert fájt a lábam már nagyon-nagyon. Ott átküldtek a szembe lévő masszázsszalonba, hogy kérjek egy masszázst, hátha jó lesz. Át is mentem, egy 25-30 körüli hölgy volt, egy órát kértem hisz nagyon normálisnak tűnt. El is kezdte, de folyton leakart vetkőztetni (én mivel csak a lábamért mentem, nem értettem miért, így nem vetkőztem). Majd fél óra elteltével, egyre feljebb kezdett jönni a csomagom felé. Amikor már tudatosan azt "tapizta", jeleztem nem kérek ilyet. Utána visszament a lábamhoz és elkezdett vetkőzni, teljesen meztelenre. Bevallom itt már a férfiasságom nem tudott észrevétlenül maradni, majd lehúzta a gatyám és belementem a kalandba. Én sodródtam az árral. Megtörtént az a bizonyos eset, majd a fülembe súgta, hogy "ez most neki kellett" és a 8 ezres masszázsból összesen 2500-at kért, de jófej voltam és adtam neki 3 ezret. xDD Majd a családom és ismerőseim kint várva, megkérdezték milyen volt a masszázs és hebegni-habogni kezdtem, mert ha jó volt, akkor időpontot akartak volna kérni ők is. Lehet velük nem kezdene ki, de így a helyszínen dicsekedtem, mikor kijöttünk meg kénytelen voltam azt mondani "nagyon rossz volt". 23/F

ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5

Nem szokványos, nem általános, különleges helyszín, mód, körülmények,

vagy különleges szexuális tevékenység

ápr. 16. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
17 éves voltam ,egy házibuliban történt ,egyik srác al félre vonultunk hogy sexelüni fogunk a srác 22 éves volt ,leszoptam ,egy pár perc után elélvezett a számba ,majd közölte hogy neki ennyi volt és hagyjam ,életemben nem éreztem magam enyire megalázva
ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8

Gondolom, lány vagy.... bár mit lehet tudni :)))

ápr. 16. 15:01
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Összejöttem egy lánnyal, jókat szexeltünk, aztán egyszer kitalálta, hogy menjünk le egy szexmoziba, mert leszopna pár farkat, sőt, lehet dugnak is idegenekkel. Meglepődtem az ötletén, de belementem. Lementünk, bementünk, elég sötét volt, láttuk, hogy vannak bent páran. Megálltunk hátul, leguggolt, lehúzta a gatyámat (rövidgatyában voltam), és szopni kezdett. 1-2 perc múlva körénk gyűlt pár manus. Simogattak, ketten letérdeltek, kivették a szájából a farkamat és szopni kezdtek. Igazából kitúrták a lányt, nagyon mohón szoptak. A lány felállt, és rájött, hogy vele senki nem foglalkozik, a pasik egymás faszát verték és szopták, de főleg velem foglalkoztak. Szólt a lány, hogy menjünk innen. Felrohantunk a lépcsőn és szakadtunk a röhögéstől. Hetek múlva is tudtunk röhögni, csak ki kellett mondani, hogy "menjünk le a moziba". :)
ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!