Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehéz sztriptíz táncosnak lenni ?

Figyelt kérdés

Szeretném letisztázni hogy abban a korszakában vagyok az életemnek hogy döntés előtt állok hogy tovább tanulok vagy sem. Viszont akár hogy is lesz, szeretném kicsit anyagilag rendbe hozni magam.


Továbbá van alakom is hozzá véleményem szerint, de persze ez az szubjektív. Valamint 4 éven át táncoltam.


Az lenne a kérdésem hogy milyen is ez a munka ? Megéri csinálni ? Mennyire megterhelő? Valamint ebbe a munkába is beletartozik a szex vagy csak táncolni kell ? Légyszi ne szídást írjatok, köszönöm szépen aki normálisan áll a kérdéshez ☺️



ápr. 16. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A striptiz bárok haldokolnak. Kevés van és nagy a konkurencia. Esetleg neten Livejasminon
ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed és fogalmazásod alapján, ez nem a te világod. Inkább engedd el.
ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes lány miért akar ilyen helyre menni... Hiába a feminizmus, a nők megmaradnak akkor is a legősibb mesterségnél - mert ez fizet a legjobban, hála a kiéhezett férfiaknak, persze tisztelet a kivételnek, mert tudom, hogy vannak.


Kedves Kérdező! A sztriptíz táncosnőknél nem alap a szex. Sok bárban kigyúrt kidobóemberek lesik a nyáladzó férfiakat. Ha azok akár csak hozzáérnek a sztripperhez, kidobják. De lehet van olyan bár, ahol ez nem így van, nem tudom, el kell olvasni a szerződést. Lehet érdemesebb külföldre menned ilyen szempontból.


:(

ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozzal kedvesem es nem mocskolék lebujokban kellene ilyen méltóságalázó bűnökkel fertőzni magad a sok gazdag perverz takonyember nyáladzására. Meg legyen elég, ami van, ha átlagos helyzetben vagy. Az egyetem nem a gazdagodásrol szól.
ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is a szexről szól, mert ahogy írja előttem, a bároknak, leáldoztak, de az ősi szakma mindig is eladható lesz, pont ezér ezzel igyekeznek kompenzálni, de ez logikus gondolom.
ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!