Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Közvélemény kutat ások. Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvélemény kutat ások. Ki hogyan viszonyul a prostitúcióhoz?

Figyelt kérdés
Ha valaki szavazni akar akkor annak nem kell az EP választásig várnia,itt is megteheti.

#Prosti téma
ápr. 17. 06:01
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok,vettem már igénybe prostituált szolgáltatását.
Férfi vagyok,én magam is szívesen áruba bocsátanám a testemet ha lenne rá igény.
Férfi vagyok,én magam is szívesen áruba bocsátanám a testem de van annyi önkritikám hogy tudom hogy nem lenne rám igény.
Férfi vagyok,akkor akasztok le nőt magamnak amikor akarok,nincs szükségem prostira.
Nő vok,bevallom h voltam már rosszlánynál/rosszfiúnál hancúrozni.
Nő vok,én magam is rosszlány vok(vagy voltam valamikor).
Nő vok,akkor akasztok le magamnak pasit amikor csak akarok,most is van 3 talonban. Szóval nem fogok szexért fizetni.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Olyan opcio miert nincs hogy 40 eves szuz vagyok es prostihoz se akarok menni, ezert marad a f verés?
ápr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt ki lehetett volna így is írni, hogy nincsenek átfedések, és lefeded a teljes állapotteret.
ápr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Paul Atreides ***** válasza:
71%

Férfi vagyok, nem akkor akasztok le nőt amikor akarok, nem is szoktam így ismerkedni. Nekem ritkán tetszik meg egy nő, mert nekem ehhez valahogy több kell.


Prostizni pedig nem akarok, mert szerintem alantas dolog szexért fizetni, de leginkább azért mert a szex számomra egy olyan dolog amit úgy szeretnék csinálni, hogy mind a ketten élvezzük. A prosti pedig nem élvezné és én ezt nem tudom félretenni hogy a másik fél csak kényszerből van velem.

ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem igaz rám. Nő vagyok, sosem voltam prostituált, sosem leszek az, sosem fizettem a szexêrt senkinek, és nincs talonban tartott ember sem, mivel férjnél vagyok.

Ellenben aki csinálja, vagy ezért vagy azért, az sem érdekel. Mindenki úgy alakítja az életêt ahogyan szeretné, ebbe senkinek sincsen beleszólása. Nem ítêlem el a prostitúciót.

ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ássál nyugodtan!
ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok, ha valamelyik csaj akar keresni egy kis pénzt nyugodtan írjon ha Budapesti..
ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!