Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan húzzátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan húzzátok az időt maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok ki, hogy ne juttassátok magatokat a csúcsra, amikor már nagyon kevés kell hozzá? Már többször próbáltam, de eddig még sose tudtam ellenállni.. Pedig szívesen kényeztetném magam akár 15-20 percig is.

ápr. 17. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Technika változtatással.
ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Előtte leállok

Máshogy hogyan ?

ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Akár 15-20 percig is? Nekem ha annyi idom van csak, akkor sokszor neki sem allok, maximum ha nagyon muszaj és tűzoltás van...😅

Nekem kell legalabb egy negyed ora hogy ugy rendesen kieleguljek tole. Viszont imadom elhuzni, akar orakig is, ha van ra idom es nem zavar meg senki...😊 Viszont nincs konkrét bevalt módszerem, egyszeruen csak nem engedem hogy elmenjek.😅😂

18/L

ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

3-as,hogyan,s miként csinálod?

Mármint hogyan tudod elhúzni,vagy nem engedni,hogy pont akkor elélvezzél?


Ha mást nem,privátba érdekelne,ha rám írsz...

ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abba hagyom kicsit.
ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is inkább este az agyban csinálom, mikor a körülmények adottak. Ismerem annyira a testem, hogy tudom mi miután következik. Mikor érzem a kezdődő “hullámokat” picit abbahagyom, vagy míg múlik kicsit az érzés, a cicim markilaszom, aztán újra. Izgi játék, majd mikor megérdemlem ;). végigviszem
ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os,ez tetszik,izgi...
ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időm én is változtatom a technikát, lassítok, más területeket simizek. Aztán eljön az a pont, amikor már nem tudom visszatartani, de ez lehet akár 1,5 óra is.
ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!