Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet hogy impotens vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy impotens vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval hogy elmentem rosszlányhoz (izgultam) és nem állt fel …5perc után hazaküldött a prosti,rá 2 hétre elmentem egy másikhoz és kb.5-6 perc múlva fel állt autós kaland volt orális után lett volna a szex kutya pózba is helyezkedett de nem volt kő kemény és a csaj mondta hogy inkább oráloz mert nem kényelmes orálozás közben is elkezdett lankadni de utána fel állt és el élveztem.

Mikor itthon önkielégítek amikor elsőnek verem ki az előtt fel izgulok és kő kemény mikor utána fél órával akkor meg már nehezebben áll fel és nem kőkemény és valamikor le lankad …Orvoshoz egyenlőre nem szeretnék fordulni


ápr. 17. 17:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Erekció nincs vágy nélkül. Felizgulsz rendesen, vágyz az illetőre? Itt már a hormonok is szerepet játszanak. Ha nincs nemi vágy, nem áll fel, vagy hamar lelankad, ennyi.

De ha meg azon izgulsz, hogy úgyis lelankad, akkor le is fog. Tudom, nem egyszerű. Tényleg egy igazi csaj kéne, akivel megvan az intimitás, a biztonságérzet, hogy ha le is lankad, abban sincs semmi baj. Mert emberek vagyunk, nem gépek.

ápr. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!