Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A tág punci az veleszületett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tág punci az veleszületett adottság, vagy a sok használattól tágul ki?

Figyelt kérdés

Például egy 40 éves qrva lehet szük, míg egy 20 éves apácában harangozni lehet? Van összefüggés a szex gyakorisága, és hüvely belső átmérője között?

Vagy egy túlméretes lőcs okozhat olyan maradandó elváltozást, hogy utána egy kisebb szerszám már lötyögni fog benne?



ápr. 18. 04:18
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
20%
#18 A te dolgod, hogy elhiszed vagy sem. Nem akarok egy kisfarkút győzködni.
ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
65%
Annyira kicsi, hogy ha bekapnád pont meg is fulladnál. Csak én nem dicsekszem, főleg nem szájjal. Te lúzer 🫣😁
ápr. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
78%
Genetika alap. Van aki nagyon szűk alapból van aki pont az ellentétje. Mindkettőn lehet válltoztatni. Alapból elégvszűk voltam. Már kevésbé, mert szeretem régóta a tágítós játékokat. L
ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
26%
#22 Rendben. Elhiszem. Csak nyugodj meg. De megjegyzem, hogy általában a kisfarkúak az ilyen ingerlékenyek. Ha nekem mondaná valaki, hogy kicsi a pöcsöm maximum kinevetném.
ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
#24 nekem is ez jutott eszembe :D Gimiben volt egy osztálytársam, aki folyton azzal kérkedett, hogy már tucatnyi lánnyal lefeküdt, és mi többiek ámulva ittuk a szavait. Aztán most, két évvel a gimi után derült ki, hogy 20 évesen jelenleg szüz.
ápr. 22. 20:17
 26/46 anonim ***** válasza:
70%

22-es vagyok. Idézd légyszíves, hogy hol voltam ingerlékeny? De ne keverd össze azzal, mikor kifikázom azokat, akik névtelenül, látatlanul a pömpölöjükkel dicsekszenek. 🤭🤭🤭


Én, amikor a suliba jártam, akkor meg pont a 3mp-es , törpe pöcsösöl voltak a legnagyobb Casanovák. (Saját elmondásuk szerint) Valószínűleg innen a reflex válaszom. 😏

ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem alapból minden lány szűk valamennyire. Hogy kitáguljon az kemény munka gyümölcse. Nálam legalábbis így volt. Rettenetesen szűk voltam. Egy ujjam is alig fért be. Első pár alkalommal mikor fiúval próbálkoztam nem is tudta betenni. Tisza ideg voltam emiatt. Sokadik alkalommal mikor nem sikerült akkor kipróbáltuk a popsimba. Hát oda könnyebben bement. 19L
ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
11%
27-es. Rosszul tudod.
ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
79%
28. Cáfolj rá, bár én is hallottam hogy valakiben harangoztak.
ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Már pediglen gyárilag is eltér a hüvely mérete mint ahogy péniszé is!
ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!