Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka aki tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan anyuka aki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

meglesés otthon zuhanyzás közben vagy csak egyszerűen érezte, hogy bugyiban nagyobb figyelmet kap a teste, ha véletlenül igy latja a fia?

Nem szándékos mezítelenkedésről beszelek. Spontán szituációban.

Ha igen ,mennyire érezted zavarónak?

Nem betege vonzódásra gondolok, csupán vizuális kíváncsiságra



ápr. 18. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszodó fiúk kíváncsiak, és természetes ha a kíváncsiságot a legkönnyebben elérhető módon elégítik ki. Nem kell semmilyen beteges vonzódásrs gondolni, csak annyi az egész, hogy kíváncsi, milyen egy nő.
ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anya érezte, de nem zavarta a dolog. 3 fia van, szerintem ezzel sok mindent elárultam.
ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nőkhöz szólna a kérdés Béláim.

nem vagyok nő ezért felesleges írogatni pasiként

ápr. 18. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én is többször meglestem anyát kamasz koromban, amikor öltözött át például vagy ment zuhanyozni, mert ahogy az első válaszoló írja kíváncsi voltam a női testre. Anya ebből semmit nem vett észre.
ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Beteg a kérdező, mert ebben is szexet lát!!!
ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 igaz
tegnapelőtt 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!