Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy átlag alatti mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag alatti mérettel rendelkező férfi mit csináljon?

Figyelt kérdés

Most tökmindegy mennyi az átlag, nekem szerencsére nagyobb van mielőtt ezzeo jönnétek.


Nagyon sok helyen azt a véleményent olvasni a nőktől, hogy legyen átlagos vagy nagyobb. De akkor mit csináljon a férfiak 20-30 százaléka akiknek az átlagtól kisebb? Valószínűleg a nőkből messze nincs ennyi, akiknek mégis jó lenne ez a méret.


ápr. 18. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

3. fél. Vagy gazdagnak kell lenni. Illetve ha nagyon szerencsés vagy, akkor találhatsz egy olyan nőt, akinei elég. Még 13-14 centivel van is esélyed, de 10-12 centivel már szinte nulla.


De jó hír, hogy egy egyszerű szakmával havi millió simán megkereshető. Azzal már lehet jó nőket találni

ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én azért kíváncsi lennék a forrásra, hogy ezeket a véleményeket hol olvastad.
ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak 12/4,5 cm.

Sportolok, jól nézek ki.

Nem csak nyalni tudok, mint a legtöbb kisfarkú pasi, hanem a dugásban is elég jól teljesítek. Sokáig bírom és több menet is van.

Nyilván én is jobban örülnék ha nagyobb farokkal áldott volna meg a természet, de a szerény méretem ellenére is szerencsére elég sok szép lánnyal voltam már és mindet ki tudtam eddig még elégíteni.

Ja és nem vagyok gazdag sem!

Mégis voltam szeretője olyan nőnek, akinek otthon a nagyfarkú hapsija nem sokat ért...

ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kis széket
ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyéb tulajdonságaival hódítson.
ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezze meg napi 5X ezt Gyakori kérdéseken. Az biztos segít
ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakott krumplit, azt szeretem😋.
ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!