Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lemeritek irni az első szexete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemeritek irni az első szexeteket? Lásukk hogy kinek milyen durva volt!

Figyelt kérdés
Arra vqgyok kivqncsi hogy jo vagy rossz erzesvol e

ápr. 18. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. F
ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt, de spontán egy autóban.
ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rossz. Az egyetemi kollégiumban történt egy évfolyamtárs csajjal, aki sokkal tapasztaltabb volt, mint én.

Elsőre ugyan hamar eldurrantam, de tudta, hogy állítson fel és pár perc múlva már ő is elélvezett missziben.

A mai napig tisztán emlékszem az arcára, mert az volt az első, hogy egy nő a farkamtól élvezett el és ez beégett. Az egyik legszebb élményem!

ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes volt,mert előtte már pettingeltünk többször.Petting közben egyszer úgy éreztem,hogy eljött az idő,és odasúgtam a barátomnak,hogy húzzunk gumit.Igazából csak túl léptünk a pettingen,ügyesen berakta nekem.
ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

A lakásán történt az alkalmimnak, aki innen volt. Nem éreztem semmit se. Full semmit. Reszelt reszelt, de semmi. Kettőt nyalt, abból se éreztem semmit. Második menet ugyanez.


Ő 38 volt én 23.

ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, remélem, azóta volt jobb. :/
ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Persze.

ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt durva, de nagyon béna voltam. Utána annál boldogabb, hogy végre nem vagyok szűz 😅
ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

14 évesen a szomszéd barátom 21 éves párjával meg vele hármasban volt.


Nem mondanám durvának, de ebbe szocializálódtam bele, ez ment évekig, így sajnos nekem a favorit a 2 ffi, 1 nő felállás, és ez annyira erős preferencia, hogy már tásat is úgy keresek, hogy az a nő, aki erre nem nyitott, azzal nem van közös jövőnk.


Ilyen ez!


36/F

ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gumit húztam, elkezdtem dugni a csajt. Jobbra számítottam. Végig röhögtem, mondom ez a nagy szex??? Aztán elélveztem. Na az már tetszett😁
ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!