Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít nálatok a méret?

Figyelt kérdés
Egy tini srác vagyok, és azon gondolkodtam az elmúlt napokban, hogy mennyire számít a méret nálatok. Mekkora az a méret, ami tökéletes, és pont megfelel nektek? Már láttam több srácét lankadva, és kb mindenki, akit ismerek az “hús” farkú, és ez kicsit rossz érzés így “vér” farkúként.

ápr. 18. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Mert akkor olyat veszel elő amilyen kell a csajoknak??

Te vér farkas vagy.

ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Direkt külön írtam te !!! 🙈😂
ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Jól kezdted a mondatot: tini srác vagy. Barátom hidd el, hogy NEM méret alapján fognak a nők választani, főleg, hogy azt nem is fogja tudni már csak akkor amikor ott vagytok az ágyban. Addigra meg már kialakult olyan szinten a szimpátia, bizalom, vágy hogy kb. 12 centi felett ha jól használod, már bőven jó leszel az adott csajnál.
ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Amit bátran kijelenthetek szerintem nagyjából mindannyiunk nevében, hogy a lankadt méret a legkevésbé sem számít. Ha mereven megfelelő méretű, akkor teljesen felesleges aggódnod miatta.
ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Számít a méret. Túl nagy ne legyen.
ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi bajod van a vér pénisszel? Nekem is az van. Semmi gond ezzel. Kemény mint a beton 😃 valamelyik csaj ezt szereti valamelyik a húst. Több menetet is bírok lankadás nélkül,de ez már más kérdés 😃 jó lesz az nyugi
ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!