Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akiket nemi erőszak ért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket nemi erőszak ért, milyen dologgal vigasztaltak titeket és milyen kérdés, megjegyzés esett rosszul?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmet pár napja megerőszakoltak, hétvégén fogok elutazni hozzá meglátogatni. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert nem szeretnék neki olyat mondani, amivel rontanék a lelkiállapotán. Elsősorban olyanok válaszát várom, akik átéltek már ilyen traumát. Ha privában írtok, azt nagyon megköszönném. :)
ápr. 19. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
"Kell neked mindig ellenkezni..."
ápr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Pl: Azért volt orgazmusod?
ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne kezdj el sajnálkozni, mert az folyamatosan élénken tartja benne az emlékeket! A legjobb ilyenkor, ha "terelsz, és elvonod a figyelmét, kerülve a férfi témát, vagy ritka esetben ha nő az erőszaktevő, akkor annak nemét, személyét. Sajnos az esetek többségében soha nem lehet "felülírni a lelkisebeket. Van akinél relatív "gyorsabban oldódnak a történtek. De ebben az esetben is hónapokról, évekről beszélünk.
ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálatos, hogy ilyen megtörténhet bárkivel, de ebben a helyzetben nem kell vígasztalni. Elmondod hogy sajnálod hogy ez történt vele, és pont. Nem tartom valószínűnek, hogy erről szeretne beszélni. Amiket eddig is csináltatok közösen, azokat a dolgokat csináljátok most is. Ha valamit nem szeretne, akkor pedig semmit nem kell erőltetni. Mivel még nagyon friss a dolog, hagyni kell azt és úgy csinálni ahogy ő szeretné.
ápr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Én is azt javaslom, hogy ne bolygasd a témát, kinyílvánítod a sajnálatodat esetleg megkérdezed, hogy akar-e beszélni róla. Nekem az se volt jó, hogy senkivel nem tudtam megbeszélni. Mindenki kerülte a témát, átbillent az egész.

A leghosszabb amit komolyan mondtak nekem, hogy ha élveztem volna nem lennék ekkora sokkban. 🤦🏻‍♀️

Legyél hozzá nagyon türelmes. Nekem utána kitöréseim voltak, hirtelen lettem és durva. Szerencsére ez fél év után csillapodott. Nekem másfél év volt a teljes elfogadás. Viszonylag hamar túl lettem rajta.

ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Azért az sem mindegy, hogy idegen lefogta, vagy a saját barátja volt kicsit hevesebb?
ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
A #3-asnál a pont NE emlékeztesd erre! Ha magától beszélni akar róla akkor hagyd, hogy mondja amit gondol. Arra próbáld rábeszélni keressen fel egy szakembert aki segíteni tud neki!
ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinel mas. Velem kiskoromban tortent a dolog, mikor kerdeztek rola (felnottkent) jol esett, hogy tenyleg erdeklodtek, de azert persze nem is leptek at egy hatart. A lenyeg az, hogy mellette legyel. De kerlek ne tegyel fel olyan kerdeseket, hogy “mi volt rajtad, mit ittal, miert ellenkeztel, miert nem ellenkeztel”.
ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!