Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezek a csajok a szépségideálok ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a csajok a szépségideálok ?

Figyelt kérdés

Sok sztárt és híeségnek szívják a vérét hogy hogy nézki vagy ilyenek de én találtam párat akiket nagyságrendileg kevesebben szidnak. Ők az általános szépség ideál most ?


Emma Watson

Gal Gadot

Margot Robbie

Selena Gomez

Sydney Sweeney


ápr. 19. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 tudom ki, ők k egyértelműen tetszenek.
ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gal Gadott nálam első számú favorit 👍 Nem hivalkodó, szép arcú,csinos, a mosolya gyönyörű mégis huncut 😃 szóval nálam nagyon közel áll a tökéleteshez.Emma Watson és Selena Gomez is jó csajok nem kétség. Másik kettő nem ugrik be hirtelen.
ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Sydney csöcs az első osztályú
ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sydney Sweeney felkapott lett igen :)
ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

#4


Persze mert ritka az a nagy csöcsű csaj, aki aranyos is.

Általában parasztok, egyszerűek a nagymellűek.

ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a másik kettőt. Nekem a selena a leggyengébb közülük. Sydney bejövős.

1es voltam.

ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Öööö külső megjelenésben, kisugárzásban totál más-más stílust képviselnek.

Igen csinos nők, pont azt jelzik, hogy ha valakinek van kisugárzása akkor függetlenül attól melyik kategóriában "versenyez" még nagyon-nagyon vonzó lehet a férfiak számára.

ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Emma Watson: nem az esetem szexuálisan, de valami elképesztően erős kisugárzása van, nagyon elbűvölő.

-Gal Gadot: a világon a legtúlértékeltebb nő

-Margot Robbie: nagyon dögös, elképesztően szexi, csak az én ízlésemnek kicsit jobban bejönne, ha nagy cickói lennének. De így is tényleg gyönyörű, már a Wall street farkasai filmben is nagyon megfogott

-Selena Gomez: rengeteget cikkeznek róla látom, hogy elhízott, hát nekem kb most kezd nagyon bejönni, isteniek azok a cickók, nagyon szexi

-Sydney Sweeney: őt nem ismerem, de szőke csinos nő, nagy mellekkel... Hát mit mondjak, isteni

De összességében igen, ezek a csajok tényleg 10-ből 9 ember számára szépnek számítanak.

ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!