Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok lányok arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lányok arról ha a pasi mindig hátrahúzva tartja a fitymáját?

Figyelt kérdés
A makkja így mindig fedetlen és látszik. Sokan csinálják azért mert jobb tőle a szex, tovàbb bírják. Valamint mert higiénikusabb, és a betegségektől is jobban védve van, a nő is. A kinézet az szubjektív, hogy szebb de az biztos, hogy egyre többen csinálják.

ápr. 19. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexi
ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök izgi szeretem.
ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Szinte az összes előny vitatható. Némelyik egyenesen hülyeség.
ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy hulyeseg. A kerdezo csak kiakart rakni egy kerdest a kinkjerol.
ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én próbáltam többször is.

Egyszer sikerült egy egész nap úgy helyeznem az alsóba a farkam,hogy hátra húzva maradt a bőr.

Nem azért csináltam mert a szex tovább tartott tőle, egyszerűen kellemes érzés volt ahogy a makkomat így dörzsöli a ruha.

De aztán ezek után mikor próbáltam akkor mindig vissza csúszott a bőr.

ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Aham, s ezt hogy hozod a nő tudtára, átlátszó gatyában flangálsz, hogy lássa vagy ismerkedésnél úgy kezded szia Jocika vagyok és hátrahúzva tartom a nadrágban a hömpörőm, vagy mi? 😂

Lesz.rják hogy tartod a pélód a nadrágban, viszont lekoptatnak azonnal ha ilyen baromságokkal traktálod őket.

ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajok pont leszarják. Illetve 2 dolog miatt próbáltam én is ezt a fitymahátrahúzást: tinikoromban enyhe fitymaszükületem volt, ha nagyon állt, akkor nem tudtam hátrahúzni. De próbálkoztam így hordani hátrahúzva, hátha segít. SIkeresen kinőttem azóta. Utána azért hordtam hátrahúzva, mert nagyon hamar elélveztem mindig. Na ezek olyan dolgok, amelyek nem sok csajnak jönnek be :D
ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Metéltesd körül magad és akkor nem lesz ilyen gondod.
ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki
ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, ha félig takarja a makkot lankadt állapotban.
tegnapelőtt 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!