Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek ettől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek ettől sikerült először a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés
Igen, tudom.. nem mindenki képes rá, 32 éves vagyok, eddig nekem se sikerült.. viszont egy ideje egyedül vagyok, megrendeltem életem első szexjátékait és már türelmetlenül várom, hogy kézhez kapjam őket. Van akinek dildótól vagy vibrátortól sikerült a hüvelyi orgazmus is? Kíváncsi vagyok a válaszokra.

ápr. 19. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de attól még hatalmasat lehet vele élvezni, egészségedre :)
ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Én is ezért vettem, hogy azzal hátha sikerül. Sajnos nem, de ettől függetlenül jókat lehet vele játszani.

30/N

ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7%
Ezekkel az izékkel csak elcseszed a szexualitásodat egy életre! Ha ennyire kell az a hüvelyi orgazmus, inkább megujjazlak én!
ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!