Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam sohasem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam sohasem az orális szextől kielégülni? 29/F

Figyelt kérdés
A legtöbb férfi elmegy azeri, engem ha órákig is szop egy nő, akkor sem tudok elmenni

ápr. 20. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó neked
ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cserélnék veled szívesen…
ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem jó, alapból nehéz elmennem
ápr. 20. 08:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert alapból nehezen mész el. Amúgy érdekesség, én világ életemben gyorstüzelő voltam, olyan értelemben, hogy punciban max 10 percet bírok. De szopásnál kb bármeddig bírom, pedig nagyon jól csinálja a barátnőm, tudja hogy szeretem, stb. Mikor például menstruál, és csak szájjal elégít ki, kézzel is kell csinálja 2-3 percet és úgy eltudok menni. Engem amúgy egyáltalán nem zavar ez, és hallottam már mástól is, hogy csak orállal, kéz nélkül nehezen megy. Azért nem árt, ha kézzel is rásegít közben a csaj, úgy mindjárt más.
ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes olvasni ezeket.

Én meg pont a szopástól tudok hamar és nagyokat elélvezni.

Dugástól meg szinte sosem.

Nem vagyunk egyformák.

ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azért is van, mert van egy kis fitymaszűkületem
ápr. 20. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:
És a barátnőd órákig szopja a fitymaszűkületes farkadat? Brrrrrrr........
ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm, csak alkalmi szexek
ápr. 20. 12:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor sajkos ez a magyarázat. Az a helyzet, hogy a makkocskád nem kap elég és megfelelő ingert.

A másik pedig az, hogy az alkalmi szex nem ugyanaz, mint amikor érzelmek is vannak.

Ez épp elég ahhoz, hogy ne legyen durranás.

ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!