Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férjemet mindig provokálom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet mindig provokálom, és aztán élvezem, ha megbüntet. Ő is élvezi, ez normális?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértés lenne, én vagyok az aktív fél, és mindketten férfiak vagyunk, én 22, ő 20 éves, és külföldön élünk.

Általában nagyon féltékeny típus vagyok, szoktam idegesíteni, meg fenyegetni őt, ő erre előkap egy tárgyat és elkezd vele ütni, aztán felnőtt dolgokat csinálunk. Igen ám, de ez már egy bevásárlóközpont wcjében is előfordul, és egyszerűen imádjuk, de az utóbbinál olyan helyen ütött ahol már vérzett, de egyszerűen élvezzük.

Szerintetek ez normális?? Trollok kíméljenek, és nem, nincs édeshármas.



ápr. 21. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha titeket ez izgat, nincs vele semmi gond.
ápr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Csak ne nyilvánosan, otthon, fala között.
ápr. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem "normális"...de ha élvezitek, másnak nem ártotok vele akkor hajrá.


Én azon az állasponton vagyok hogy semmi nem perverz legyen bármilyen extrém is ami kettő, vagy több nagykorú , döntésképes ember között bele egyezzéssel , es örömmel történik.

ápr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha tőlem kapnál büntetést, akkor egy-kettőre jó kislány válna belőled.
ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen szado-mazo helyzet.
ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!