Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hányszor kell egy férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor kell egy férfinek magömlése legyen az egészsége érdekében?

Figyelt kérdés

Tegnap azt hallottam hogy egy tanulmány szerint havi 21 magömlés az ideális egy férfinak, hogy csökkentse, pontosabban ne növelje a prosztatarák kockázatát. Szerintetek?

Ha ez tényleg így van akkor én az utóbbi időben jelentősen növeltem a kockázatát mert jó ha havi 5-6 van..



ápr. 21. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Ideális a havi 5-6
Ennél több az ideális, de nem kell 21 legyen
Igen, a 21 körül teljesen ideális
Az ideális inkább több mint 21
Szerintem meg ha több mint 30 az az ideális
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha létezik erre egyáltalán autentikus válasz akkor az függhet a kortól, egészségi állapottól, a bevitt tápláléktól stb.

Persze tanulmányt bárki írhat e témában, csak legyen aki elhiszi.

Még az se lepne meg, ha a túl gyakori magömlés növelné a prosztata rák kockázatát.

(Egy andrológus.)

ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyban függhet még attól is, hogy mennyi szexuális inger ér valakit egy nap. A prosztata tudomásom szerint nem tud csak úgy kiürülni, rá kell segíteni.
ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, a 21 reális lehet, vagy még több. Én pl 16-26 éves koromban nagyon sokat vertem, sokszor napi 4x is. Aztán komoly, kemény meló mellett, es barátnővel összeköltözés után jelentősen lecsökkent az elélvezések száma. Mert az évek teltével a barátnőm libidója is odalett, úgyhogy szex sincs so. 2-3 nap után már minden bajom van, és egy gyors kiveréssel is rengeteg, sürű sperma jön. Megszokta a szervezetem fiatalon, hogy gyorsan kell utánpótolnk, aztán valahogy úgy érzem, rendszeresen kell ürítsek, ha több, mint 3 napig húzom, már undorítóan sürű és vastag állagú. Ami biztos, hogy nem túl egészséges, erre akartam kilyukadni.
ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen napi 2 volt a minimum most huszonévesen is megvan napi 1 legalább
ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, nekem ritkán telik úgy el nap, hogy minimum ne csapjam ki a zuhany alatt...
ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!