Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy szexkapcsolatom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szexkapcsolatom egy pasival már 6 hónapja.Felhívott magához csak úgy bulizni,úgy hogy ott volt az egyik barátja is és én így inkább nem mentem fel.Azóta a szexpartnerem távolságtartó velem.Létezik,hogy megsértődött ezért rám?

Figyelt kérdés

Ja és nem azért hívott fel,hogy gruppenezni akart volna vagy ilyesmi.Szóval ezzel ne gyertek!!!

Amúgy azért nem mentem fel,mert nem akarok találkozni egy barátjával sem.Ezt így nem mondtam meg konkrétan a szexpartneremnek.Csak annyit mondtam neki,hogy majd találkozunk kettesben inkább...Ez lassan 1 hete történt és azóta nem keres engem.



ápr. 21. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Fel kellett volna menned , talán lesz még lehetőség ere legközelebb .
ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Ez elég tiszta üzenet. HA nem keres, akkor ne kellessz neki.
ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Naív vagy kedves kérdező! De bizony "gruppenezni, vagy is hármasozni akart! Egyébként miért volt ott a barátja, mikor tudta hogy te is mész, ez szimpla logika! Másik, hogy egy férfi szimplán nem sértődik meg egy ilyenért ha nincs kedved felmenni, mert tudja hogy akkor legközelebb fogtok d.gni. De most ő beégett, mert ugrott a barátnak beigért, gyere megrakjuk a csajom buli! Most egy ilyen miatt nem csodálkozom, hogy csökkent a barátja szemébena presztizse!
ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha azt állítod,hogy nem többesezni akart,akkor ennek a kérdésnek semmi köze a szexuális kategóriához.
ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló!A szexpartneremről van szó ezért raktam ide a kérdést...Nem tudom hova kellett volna máshova.Talán az ételek,italok kategóriába?
ápr. 21. 19:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is többesezni akart, én is jártam már így. Csak nálunk a haver jött később, az első menet után...

26N

ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

6/

És bele mentél ?

ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Belementem mert tetszett a pasi. Ha nem tetszett volna, simán lelépek, pedig a szitu sokkal direktebb volt, nem volt véletlen hogy akkor jött amikor pucéran feküdtem a kanapén nyakig spermásan...
ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

8/

Remélem jó volt és nem bántad meg .

ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naív! Mindkét pasi szexelt volna veled!
ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!