Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Be merjek feküdni úgy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be merjek feküdni úgy egy pasi ágyába, hogy én semmiképpen sem akarok szexet (még), de nagyon szeretnénk együtt aludni?

Figyelt kérdés

Ja, amúgy nincs még köztünk semmi komoly, ez még olyan kialakulófélben van, de mindketten magányosak vagyunk, és vágyunk már egy kis gyengédségre.

Attól félek, hogy talán túlságosan begerjed, mert régóta nem volt lánnyal, és nem tudja majd leállítani magát. Sokat beszéltünk már erről, én mondtam, hogy szeretnék vele aludni, de semmi szex még.

Akinek több tapasztalata van, meg tudná mondani, hogy a pasik tényleg bírnak-e magukkal ilyen helyzetekben?


2008. jan. 8. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret téged akkor megérti h még nem akarod.

az h vele alszol az nem feltétlenül jelent szexet.

amúgy ha nem akarod akkor micsinál???megerőszakol??

csaknem...

(story:nővérem csak hétvégente járt haza és csak akk találkozott barátjával.olyankor együtt aludtak nálunk.kettesben.semmi szex!aztán amikor elérkezettnek látták az időt akk lefeküdtek,de nem az első hetekben)

szal sztem nem kell félned tőle h tulságosan begerjed.

dehát te ismered

am meg mond meg neki h nem akarsz semmi szexet és csak akk alszol vele ha ő ezt tiszteletben tudja tartani!

ha viszont úyg történne h mégis begerjed akk petting(persze csak ha azt te is akarod)


ennyi


pussz

2008. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret akkor kibírja és annak is örül, hogy összebújhat veled.Én már több pasival is csak aludtam,ha normális akkor nem fog rádmászni,ha meg igen akkor az magáért beszél.
2008. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A petting nem minden esetben jó. mert egyes pasikat csa felizgat, de nem mennek el, így mégnagyobb lessz a vágy.ugyhogy az alvással is várnék egy kicsit, amikor hajlandó lennél megadni magad, de nem minden áron. de majd ha akkor szeretné és te is akkor mehet a dolog, hogy ne legyen gubanc
2008. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

merhetsz, de ne adj rá okot, hogy begerjedjen, tőled függ

ha közel fekszel hozzá-beindulhat a fantáziája és véged, ha nem tud leállni, de ellenben meg is ismerheted milyen temperamentumú, tudja-e kordában tartani a vágyait /önkontroll/

2008. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

figyelj én is aludtam lánnyal( fiú vagyok)

és nem izgultam fel semmi pedig jó csaj volt megtetszet is mégse ezt ember válogatja!

és mégse... megse említettem... tudtam hogy nem jött elneki az ideje.. és nem:D

2008. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

én megkiránduláson aludtam egy lánnnyal na és igaz úgy bevolt rugva, hogy kilehet volna használni... de nem ...

csak ne, hogy ugy aludjatok mit mi engem ugy tökön térdelt ... ááá


de nmeglehet állni... ( csak vigyázz az elemlámpára:D)

2008. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tobbszor elofordult, hogy fiuval aludtam, mert a legjobb barataim, akik gyerekkori baratok 1-2 kivetellel fiuk, de nem tortent koztunk semmi sem. Mintha lany mellett aludtam volna. Sot, imadtam a barataimmal aludni, mert elalvas elott mindig szana-szet nevettuk magunkat...vagy egy jot beszelgettunk. Plane egy hazibulin vagy ilyesmi...altalaban ott aludtunk egymasnal. nekem nem kellett felnem. De ha megis probalkozna, megkered hogy ne mert te nem szeretned, es ha jelentesz neki valamit, legyen az baratsag vagy tobb, akkor nem fogja eroltetni
2008. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha beszéltetek már erről akkor no para. én 3szor aludtam a barátomnál a kezdetekben ugy hogy semmi nem volt köztünk, egyszer beprobálkozott az első ott alvásomnál, megbeszéltem vele hogy én még nem szeretném, és azt mondta vár rám ameddig én szeretném. és csak összebujtunk átöleltük egymást, de semmi több :) adott néhány puszit, beszélgettünk és elaludtunk. ennyi volt szóval szerintem aludj nála nyugodtan.
2008. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!