Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért számít perverznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít perverznek a meztelenség?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a barátnőkkel (18-21 év) csajos hétvégén egy nyaralóban. Jacuzzi is volt, én bele akartam menni meztelenül. Nem csak viccből, komolyan kikapcsolódásnak. Odamentem törölközőben. Ekkor a többiek teljesen kiakadtak, le ne vegyem, mert akkor egy perverz magamutogató vagyok. Mindezt úgy, hogy koliban öltöztünk már egymás mellett.

Próbáltam poénosra venni, de nekem rohadtul rosszul esett és ahogy eltelt egy kis idő még kelletlenebbül érzem magam. Tényleg ennyire prűdek manapság az emberek vagy én vagyok gáz?

Ruha nélkül lenni miért akkora teher?



ápr. 24. 20:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos túl prűd a magyar társadalom. Próbálj meg nudista strandra járni, vagy ilyen programokra inkább.
ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
90%
A kereszténység miatt
ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem túlzott volt a reakciójuk, mindazonáltal sajnos a meztelenséget sokan rögtön a szexualitással kapcsolják össze. De ez ne szegje kedved, maradj ilyen szabados, előbb-utóbb találsz majd hozzá társaságot. Esetleg próbálj ki egy nudista strandot :)
ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként lányoknál szerintem ez simán betudható szorongásnak is, mert a legtöbb csaj feszeng a cicimérete miatt, vagy hogy mennyire lóg, stb. Nem mintha nem látszana már fürdőruhában is ez, vagy mikor pólóban vannak melltartó nélkül.
ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
83%
Sokan prudek, semmi gaz nincsen ha valaki meztelenul van
ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 mooti ***** válasza:
100%

Semmilyen perverz dolog nincs a meztelensègben csak bele magyarázzák az olyan emberek akik gátlàsosak. Sajnos a mai társadalomban többségben ők vannak és irigylik a Te szabadságodat, hogy szeretsz meztelenül lenni. Meg itt van az is, hogy az emberek nem fogadják el se önmagukat se màsokat olyannak amilyenek és takargatják a saját testüket és elvárják, hogy màsok is így tegyenek. Pontosan ezért van sok aberált, pedofil, magamutogató. Az utóbbi nagyon is ilyen, mert felöltözve megy az emberek közés és közben mutogatja magát. Szörnyű.

Aki meg meztelenül szeretne lenni az miért is ne tegyen így ha otthon, baráti társaságban, természetben van. Persze nem lehetünk mindenhol így, ezt tudjuk, de nem is akarunk mindig meztelenül lenni.

Naturistaként tudom, nagyon is felszabadító érzés textil mentesen lenni mind lelkileg és természetesen mind testileg is.

jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!