Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan érzem cikinek a dolgot? Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy öltözőben nagyon cikinek érzem, hogy ha alsóban vagyok, akkor oldalt mindig kilóg, kilátszik valami a gatyámból. Eddig nem nagyon találtam olyat, ami rendesen fednek, max elég gagyi kinézetű alsót. Szerintetek jogosan érzem kínosan magam? Illetve milyen márka vált be nektek?

ápr. 25. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vékony vagy és amiatt nem takar rendesen a boxer? Sima feszulős, sztreccs anyagú boxert kell venni, ami a combnál nem hagyja hogy kikogjon, és kész.
ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy egy öltözőben miért kell szégyellni ha látják a cuccost a többiek. Feltételezem, ők is fiúk és nekik is van olyan...

Egy nem koedukált öltözőben a meztelenség is természetes, szerintem inkább az ciki, mikor valaki még alsógatyában is szégyellősködik.

ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1#Nem boxert hordok, hanem sima fecskét. 2#Azert szégyellem, mert gondolnám, hogy azért van alsó a világon, hogy takarjon
ápr. 25. 10:42
 4/16 anonim ***** válasza:

#3 Akkor te vagy az a típus, aki gatyában is zuhanyzik. Értem. :D

Egyszerűbb ha megkéred a többieket hogy csukják be a szemüket. Vagy vegyél fel erényövet az a biztos! xd

ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4# nem zuhanyzom alsóban. De te ha ennyire gátlástalan vagy és ennyire szereted, legyél végig meztelen az öltözőben nálatok biztos mindenki örül neki.
ápr. 25. 10:50
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor egyszeru, ne hordj fecskét, válts boxerre.
ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem szeretem. Szerintem eleg kenyelmeten😔
ápr. 25. 10:57
 8/16 anonim ***** válasza:
#5 Nálunk alap, hogy meztelenül vagyunk edzés után az öltözőben. Nincs nagy farkam, mégse cikizett miatta senki. És én se szégyellősködöm. Ennyi.
ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. Hordj "normál" alsót, ne fecskét. Nem fáj a gumi része?

Abból is van feszülősebb

ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gumi része? Hol?
ápr. 25. 12:28
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!