Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek milyen beteges, perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen beteges, perverz vágya van?

Figyelt kérdés
Ha úgy érzed, inkább nem írnád le, nyugodtan írd meg üzenetben, nekem is van pár, úgyhogy biztos nem ítélek el senkit

ápr. 26. 14:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
BDSM, gangbang, bár szerintem nem beteges :)
ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyílvános szex
ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Én csak egy cuki szexrabszolga lánykát szeretnék, mondjuk 18 éveset, szobalány kötényben és bugyi nélkül lesné minden kívánságom, fáradhatatlanul tud szopni, és nem nyafog ha jól seggbe van baxva! Ennyi az egész! Perverz?

Ugye hogy nem...!

Aki éppen ilyen az dobjon egy üzit! ;)

ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező nő vagy?
ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mit befolyásol a nemem?
ápr. 26. 15:43
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy hetero ember nem ohajt azonos nemunek irni!! A vagyakat meg nem bunosen hanem hazassagba kell megelni.
ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Elég sokszor beszéltem már azonos neművel ilyen témában ezen az oldalon és mind hetero volt. Nem a hetero nem ír erről azonos neműnek, hanem te.
ápr. 26. 15:52
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Szexelni valakivel, aki taszít. Megtenni olyat, amit nem akarok.
ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Elvenni egy lány szüzességét.

35+/F

ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

Én arra vágyom hogy 1vagy 2 fiatalabb 25ev alatti lány durván megalázzon, megverjen, bezáRjon, éheztessen, gúnyoljon!

Szerintem csak vágy marad...

ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!