Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transzlányként hogyan lehetnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzlányként hogyan lehetnék bátrabb az emberekkel folytatott beszélgetések alatt és hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

21 éves transz lány vagyok és remélem,hogy ez egy jó kategória a kérdésem számára.


Már óvodás korom óta éreztem, hogy nincs valami rendben velem és az óvodában sokat piszkáltak, illetve alsóban is. Amikor felsőbe kerültem, akkor ez megszünt, de annak az árán, hogy mindenkit, aki barátkozni akart, nem engedtem közel magamhoz, mert féltem, hogy majd piszkálnak, vagy ha megtudják, hogy mi van velem, akkor már nem akarnak a barátaim majd lenni és ezért én úgy voltam vele,hogy jobb ha nem is próbálok barátkozni senkivel.Az iskolai éveimet mindig egyedül és visszahúzódkozva töltöttem és bár kívántam másoknak a társaságát, túlságosan féltem barátkozni. Próbáltam öngyilkos is lenni és rendszeresen vagdostam magam, amit a mai napig hébe-hóba csinálok.


Most ott vagyok, hogy félek az még mindig barátkozni és az emberektől is, de egyszerre szeretnék barátokat is. A félelmem az emberektől abban nyilvánul meg, hogy pl. kocogni sötétben megyek és elhagyatott helyeken, mint pl. fás területeken.


ápr. 27. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek rakd rendbe magadat, mert tipikus energia vámpír, lelkizsarolós ember leszel akitől menekülni KELL!


Ez a vagdosod magadat és hasonló dolgok sokaknál okkal adnak okot menekülésre, mellé még egyéb mentális gondok, ez a transzi és ki tudja mi van még.


A viselkedésed arra utal, hogy még te magadat sem tudod elfogadni, hogyan várnád ezt mástól? Főleg ilyen dolgokkal a csomagban.


Mondom úgy, hogy több évig voltam depressziós. Bár én nem vagdostam magamat.

ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért lennék energia vámpír és lelkizsarolós ember?
ápr. 27. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert áldozatnak állítod be magad folyamatosan. Mindig a másikra hárótod ezzel a saját gondjaidat.
ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én itt nem játszom az áldozatot, de mindegy.
ápr. 27. 18:40
 5/5 anonim válasza:

Azért annyiban igazat adok az 1#-nek, hogy tett rendbe magad. Örvendetes, ha már tudod, hogy transz nemű vagy, viszont az önygilkossági kísérlet, meg főleg a vagdosás rész veri ki nálam a biztosítékot.

Én sem vagyok szent, nekem is lenne igényem barátokra, de én még nem állok készen lelkiekben, szóval jegelem (más okok) :)

ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!