Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy fétisről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy fétisről leszokni?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy

Nem lehet leszokni rola az nem egy felvett dolog hanem benned van. Max felre tolhatod de akkor hianyerzeted lesz.

ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexológus talán segíthet.
ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Olyan értelemben kérdezem, hogy ha valakinek van egy fétise, ami alapján embereket szelektál, hogyan szokhat le róla.


Tehát ha valakinek a fétise a kék szem, vagy az eres kéz, akkor hogyan tartsa ezt távol magától és hogyan győzze meg magát, hogy ha tudja, hogy tetszik neki egy zöld szemű akkor azt ne utasítsa vissza?

ápr. 27. 21:39
 4/15 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudsz leszokni. A mélyen kondícionálódott szexuális preferenciákról nem lehet "leszokni", módosítani. Egy melegből sem csinálsz soha heterót még 1000 óra hipnoterápiával sem.

Egy szakember abban tud segíteni, hogy elfogadd magad, ne szorongj a vágyaid miatt, illetve hogyan tudd a társadalmi normák keretei között tartani.

ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 érdeklődő35 ***** válasza:
Megházasodik....
ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem a kommentjeiteket, köszi szépen mindenkinek. A kérdés csak elméleti, nem rólam szól egyébként.


Az viszont érdekes, hogy egyes embereknek vannak olyan fétiseik, hogy csak bizonyos betegséggel küzdő emberhez vonzódnak, pl csak a tüdőbetegekhez, vagy ilyenek. Ezért kérdeztem, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

Igaz, engem nem érint de gondoltam egy kérdést megér.

ápr. 27. 22:30
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy!
ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szintű combfix meg harisnya fétisem van, hogy már én is tudom, hogy beteges, de nem tudok mit csinálni. Ez van sajnos!
ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem beteges mert - jogszabály nem tiltja, egészségre nem ártalmas. Megfelelő partner kell hozzá és ki tudod élni.
ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Szerinted az nem beteg, hogy én fel is veszem a csajomét? 🙂
ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!