Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmusom a párommal!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom a párommal!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 4 éve hogy, együtt vagyok a párommal Eddig minden jól ment de lassan nem kívánom a szexet és soha nem volt orgazmusom a 4 év alatt van olyan hogy a csúcson vagyok de nem sikerül el menni soha. Pár hónapja el kezdtem beszélni úgy mondhatnám kiskori szerelemmel és párszor le is feküdtem vele és már előjáték közben is van orgazmusom vele.

A párommal szó szerint nagyon fáj az együtt lét de a másik fiúval nem ezt nem értem miért lehet.

És sokszor hogyha rajtam múlna nem lenne együtt lét a párom hónapokat nem tudom miért van és ez miatt nagyon sok a veszekedés is.



ápr. 28. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Szoval megcsaltad a parodat es meg te jossz ide panaszkodni.


Az szep volt!

ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy balfék vagy.


1. Nem ismered a tested

2. Eddig sem ismerted



Erre megcsalod a párod és te vagy a szegény.


Na menj a fenébe! Nőként is ez a véleményem, nem vagy te áldozat, re egy gerinctelen dög vagy!

ápr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen meg csaltam nem csak ez okból van itt sok más háttere ezen kijel csak ez amin javítani szeretnek valamennyire ha lehetséges lenne
ápr. 28. 01:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Kérlek ne gyertek azal hogy meg csaltam hisz tudom és be lattom tévedtem is én csak jó irányba akarok haladni és meg akarom javítani a kapcsolatunkat mert ő volt úgy mond az első az együtt létben is az első
ápr. 28. 01:09
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Már elbsztad.


A megcsalás DÖNTÉS kérdése, NEM hiba!


Nálunk is vtsk gondok, megoldottuk és nem léptem felre, pedig volt jelentkező..

ápr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom
ápr. 28. 01:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el inkább
ápr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztatlak,de nem vagytok egymáshoz valók. Nem kötődsz hozzá érzelminleg,és azért nem is élvezed vele.
ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Abból a szempontból hogy úgy mond hiányzó szempontból nagyon is kötődöm hozzá
ápr. 28. 07:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg a pároddal, hogy nem élvezed vele a szexet?
ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!