Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves volt a legöregebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves volt a legöregebb nő akivel szexeltetek? Milyen volt vele?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
38 éves volt amikor én 26.Ő még jó korban volt nőként.Tudott mindent már az ágyban.Szerintem a 30-as éveikben járó nőkkel a legjobb a szex.
ápr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
19 éves voltam, ő 55. Nem mondtad volna meg, max 40-esnek mondtad volna. Megmutatta milyen ha jól lovagolnak. Ha bírtam volna szusszal akkor anál is játszott volna. De sajna úgy kivégzett hogy nem bírtam, később meg hiába kerestem, mondta hogy néha van kedve fiatallal dugni, majd hív. Amikor újra hívott már volt csajom, sajna a hűség erősebb volt bennem, pedig akivel jártam tartogatta magát ha komoly lesz akkor fekszik le velem. :) Szóval jól megszívtam!
ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
54 éves volt és nagyon jól nézet ki, jó volt vele nagyon, én akkor 36 éves voltam, költözött nagy lett a távolság így szép lassan vége lett.
ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
23 voltam a nő 36 akkor. Valami elképesztően szenvedélyes volt, több órán keresztül szeretkeztünk, pettingeltünk (nem szex végig). Több menetet is kipréselt belőlem, az utolsónál már fel sem állt, de addig szopott amíg még egy adag spermát kipréselt. Hihetetlenül szexi volt maga az, hogy mennyire odaadó volt, nameg profi is.
ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
62 volt,de fiatalos. Jó volt.
ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen 37 éves nővel. 32 évesen 45 éves nővel szexeltem. Mindkettő nagyon jó volt.
ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
44, de minden nap új rekordot állítok fel, mert a feleségem.
ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
42,én 22.Nagyon jó volt vele,ügyes volt.
ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!