Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az miért van hogy még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy még nem volt hüvelyi orgazmusom, pedig élvezem a szexet, meg minden, de edddig csak csiklón át volt? Valami van ez ellen, vagy valami póz, amitől lehetne?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Nekem sem volt még soha,állítólag lehet tanulni meg oda kell figyelni stb.Barátnőim közül is csak egynek van hüvelyi orgazmusa.Én úgy vagyok vele, hogy már nem is erőltetem,jó a szex aztán kénytelen vagyok megelégedni ennyivel.Nem tudom miért ilyen igazságtalan a természet, hogy valakinek megadja ezt a lehetőséget valakinek meg nem.Mondd el a párodnak a problémád és aztán ő is próbáljon segíteni.
2008. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáljátok széken vagy ülve ahogy jólesik akk jobban hozzáér ahhoz a gfolthoz amitől el tudsz élvezni
2008. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem g folt,hanem g pont!
2008. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. a g folt megnevezés talán még jobban is fedi az igazságot, mint a g pont.


2. csak azért gondolod, hogy lemaradsz valamiről, mert nem tudod milyen. Persze más, mint a csikló-orgazmus, de nem feltétlenül jobb. Ez így hülyén hangzik. Szóval a hüvelyi orgazmus (nekem) nem mindig sikerül olyan egetverően, robbanósan, mint a csiklón keresztüli. Inkább vhogy mélyebb, tompább, tovább tart. Idővel szerintem el fogod érni te is. Nálam először a hagyományos misszionárius pózban sikerült, de lovagló pózban is esélyes lehet.

2008. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Maszturbálj rendszeresen és sokat úgy,hogy nem nyúlsz a csiklódhoz.Egy idő után rá fogsz érezni,csak türelem kell hozzá,és akkor majd kitapasztalod,hogy hogyan jó.A barátoddal pedig csináljátok misszionáriusban úgy,hogy párnát raksz a csípőd alá.
2008. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én legelőször úgy tudtam csak elmenni hüvelyileg hogy hason feküdtem és a barátom egy picikét inkább lefelé irányította a péniszét nem befelé.Így a g folt környékét érintette és sokkal jobb érzés volt.Talán próbálkozzatok így,lehet hogy ez segít.
2008. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek az az oka, hogy a hüvelyfalon kevés az idegvégződés. A nők 82%-a ezzel a problémával küzd, köztük én is. Az élvezet a csiklón keresztül, ugyanolyan gyönyört nyújt, mint hüvelyen keresztül, sőt van hogy jobbat is. Ez nem "ciki" sőt a férfiakat még sokszor izgatja is a látványa hogy magadat izgatod. Ettől ugyanúgy teljes értékű nő vagy. Ajánlom figyelmedbe a lovagló pózt, akkor sokkal könnyebb igy elérni az orgazmust. A klitorális orgazmus előnye az, hogy annyiszor mész el ahányszor szeretnél és nem terheli meg úgy a hüvely izmait és igy nem fáradnak el =) ennyit tudtam csak tanácsolni, remélem hasznodra válik ^^
2010. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon is :) Köszi szépen :)
2010. máj. 30. 14:37




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!