Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fontos a maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a maszturbálás férfiaknál,illetve nőknél?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Nagy szexuális vággyal. Nekem stressz oldás ha nem masztizok feszült vagyok.

Van párom de keveset vagyunk együtt. Kell a kielégülés érzése.

ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért fontos? Nem fontos, jó érzés. Plusz a késztetés
ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál egészségi panaszokat és akár rákot is okozhat, ha nem ürül rendszeresen a spermium.


Nekünk, nőknek meg feszültséglevezetés - és mert jó érzés :)

máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ertem
máj. 2. 00:11
 15/15 anonim válasza:
83%

F,

Nekem ha nem csinálom, a 7.-14. nap a legfrusztrálóbb ilyenkor jön mindenféle fura gondolat, ami máskor sose, de legalább fantáziadúsak. Utána a vágy is, meg ha jól tudom a tesztoszteron is csökken.

Tavaly mentem 3 hónapot bármi nélkül, ilyenkor már nem is gondoltam se a szexre, se recskára, még a nőket se csekkoltam le, bárhogy is öltöztek. Gondoltam, hogy ez nem igazán egészséges állapot, de végül csak akkor hagytam abba, mikor elkezdtem random élvezkedni álmomban, ami még tiniként se történt meg. A mentális vagy fizikális egészségemre nem éreztem hatását és a többi dolog is helyreállt.

máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!