Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mennyire számít fétisnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít fétisnek?

Figyelt kérdés

Annyi jópárszor 1másnak ellentmondó dolgot mondanak itt gyakorin fétisekkel kapcsolatban hogy már nem tudom követni, de azért elmondom a helyzetemet bízva hogy kapok jó választ.


Talán a leggyakoribb fétis a láb, én olyan helyzetben vagyok hogy tetszenek a női lábak, legtöbbször fiatalabb csinos lányoké. Általában 18-30 éves korosztály legfeljebb 35 évig. De van hogy átlagos lányoké is tetszik. Ennyi viszont csak ha látok ilyet, kicsit lehetőleg nem feltűnően megnézem és kész. Amit fétisesek csinálnak nyalogatás vagy szopogatás nekem nem menne, nem is érdekel. Csak úgy tetszik akinek szép lába van. Nem is izgulok rá amúgy. Ha olyan csaj aki tetszik lábai lennének közelemben lehet izgatna, de ott se konkrétan csak a lábak hanem a csaj úgy egészében. Ez tekinthető enyhébb fétisnek? Ha annak lehet egyáltalán nevezni. Korábban azt hallottam ha valaki izgul rá akkor számít annak, amúgy nem, de már nem vagyok biztos benne. Én nem tartom magam fétisesnek alapból, mert korábban is úgy voltam vele, hogy egy szép láb hozzátesz a csaj szépségéhez.



ápr. 29. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját véleményem, de én nem tekintem fétisnek hogy ha egyébként szexuálisan nem izgulsz rá. Inkább egyfajta preferencia, talán.
ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt ízlésnek hívják. Fétisről akkor van szó, ha a szexuális izgalmadban meghatározó, szinte kizárólagos valamilyen tárgy (pl. ruhadarab) vagy egy olyan testrész, amelyik a szexhez, erotikához amúgy csak mérsékelten kapcsolódik.
ápr. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De persze ki tudja, mi izgat igazán. Nekem kicsit olyannak tűnsz, mint aki sem meri szabadon felfedezni hogy mi izgatja igazán, nehogy esetleg kisüljön valami olyasmi, amitől perverznek érezné magát.
ápr. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!