Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudom leállítani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom leállítani?

Figyelt kérdés

A lényeg tömören, hogy eléggé rám szállt egy csaj, hogy tudnám kíméletesen levakarni magamról? Annyi csavar van még benne, hogy munkatársam lánya, így is ismertem meg, hogy néha az apjával jött mikor meg kellett beszélnünk pár dolgot.

Nekem már gyanús volt, mert sokszor nézett és mindig nevetgélt. Magamat is hibásnak érzem, mert már rég óta beszélgettünk messengeren mivel nem akartam megbántani, hogy tiltom, az elején hétköznapi dolgokról beszéltünk, de most már eljutottunk oda,

hogy többször írta, hogy nem e lenne kedvem találkozni vele akár titokban is.

Én 34 vagyok, a lány pedig csak 14. Nem tudom mit csináljak nem akarom igazából megbántani, de hiába mondom neki, hogy nem lehet semmi köztünk, fiatal hozzám, hiába néz ki testileg kb 18-20 nak.

Az apjának sem tudom hogy mondjam el, nem akarom megbántani őt sem. Szóval nem tudom mit csináljak.


ápr. 30. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
14 ev felett mar lehet szexelni legalisan
ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amugy kamuzd be hogy baratnod lett, es feltekeny megkert ra hogy ne irjon veled tobbet
ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy a #2-es is írja, mond azt, hogy csajod van és kész. Ha bármilyen programra invitál azt mondod, jaj nem tudsz menni mert a csajoddal leszel, ha rád akar mozdulni akkor mondod bocs, de szereted a csajod és nem akarod megcsalni stb.
ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tenném amit a kettes írt.
ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek azzal, amit #2-es írt, jobbat nem nagyon tudsz tenni.

Ha megpróbálod lekoptatni, kétesélyes, hogy mit tesz. Ha normális, elfogadja, ha hisztis és bosszúálló, még beadja az apjának, hogy te mozdultál rá.

És lehetőleg többet inkább ne írj vissza 14 éves lányoknak, ha nem akarsz semmit tőlük. 😃

ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Lehet megpróbálom beadni ezt a van csajom dumát...


"még beadja az apjának, hogy te mozdultál rá."

Ezt nem tudná megcsinálni, nem hülye,tudja, hogy megvan minden üzenet amit írt. Sőt még hangüzenetek is. :)


"ne írj vissza 14 éves lányoknak, ha nem akarsz semmit tőlük"

Itt más a helyzet, évek óta ismerem őket, és mint írtam is az elején csak "normál dolgokról" írt néha.



És lehetőleg többet inkább ne írj vissza 14 éves lányoknak, ha nem akarsz semmit tőlük. 😃

ápr. 30. 16:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!