Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki leírná hogy zajlik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki leírná hogy zajlik egy prostival általában a dolog?

Figyelt kérdés
Utcainál hol történik? Fizetés mikor? Gumit ki viszi? Lakáson előbb fürdés?
ápr. 30. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég tág fogalom

Gubacsi út 10k

Penthaus 1000€

Gumit mindegyik ad, akinél nem kötelező az után úgyis le esik a farkad pár hónap múlva.

Mindíg előtte kell fizetni

Tusolhatsz ha házhoz mész

Utcán meg a bokor mögött, bevered a buszról előfordúl hogy látnak.

ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég fix amiért megyek, ezért már bejáratott szokás van.

Megbeszélt időpontra érkezem ő addigra már felkészül az alkalomra.

Ény gyors letusolok, ő addig előpakolja a játékszereket.

Fürdés után nekilátok kikötözni majd elkezdem az anális izgatást/játékokat (direkt olyan prostihoz megyek aki vállal ilyet, és mindig elmondom hogy ha a korábbi "rekordot" meg tudja dönteni hosszra legalább 3 centiven vastagságra meg 1-el akkor duplán fizetek). Amikor elérem a határait az adott prostinak akkor beteszek neki egy óvszerben pár maréknyi szilikon golyót megvárom míg rendesen össze tudja zárni a fenekét aztán szexelünk.

Ezeket az extrém vágyakat máshol nem tudom megélni így marad csak a prosti.

F

ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
49%
Nem próbáltam de gondolom mi történne:Kifizetném, megdugnám, (már ha felállna rá) majd öklendezve hazamennék és utálnám magam egy életen keresztül.
ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-es


Ezt a pár marék szilikon golyót hogy kell elképzelni? Hol veszel ilyet? Mekkora golyók ezek? És minek dugod a fenekébe? Aztán kiveszed és úgy dugod seggbe, vagy bent hagyod közben a golyókat?

máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legjobban azok a golyók jöttél be amiket vázákba szoktak tenni hogy a beletette növények amikor fel van töltve vízzel úgy nézzenek ki mintha lebegnének.

Neten lehet venni vagy nagyobb virágboltban.

Mennyiségre nem tudom mennyi, van akinek csak egy maréknyi fér be (kb 4-5 deciliter) másnak meg simán akár másfél liter is.

Azért teszem a fenekébe mert izgat a tudat hogy benne van.

Változó, van amikor úgy dugom a fenekét hogy bent vannak a golyók is (ilyenkor rajtam egy másik óvszer van), van amikor a fenekét már békén hagyom és csak puncit dugok de olyan is volt amikor kivettem a golyókat és úgy dugtam. Bár általában ennyi játék után elég tág szokott lenni eddigre.

máj. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi, és ezek mekkora golyók?

Ha jól értem, akkor vízbe téve nem láthatóak a vázában?

Magadnak is próbáltad már betenni? Én srácként is kipróbálnám, izgi lehet.

máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek körülbelül 1 centi átmérőjű golyók, igen ezek atlatszóak.

Csak az izgat ha másnak csinálom.

máj. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!