Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék képeket eladni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék képeket eladni amin a lábam van? Van még rá kereslet? 😊🦋

Figyelt kérdés

ápr. 30. 15:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy kamus érdeklődő? 😊
ápr. 30. 17:45
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Teszt fotókat kér, kér, csináld meg, utolsó pillanatban eltűnik. Mivel láb iránt én is érdeklődöm, beszéltem pár lánnyal erről. Persze, úgymond könnyebb pénznek tűnik, de nem annyira az.
ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez igaz. Vagy arra kér először te fizess neki és majd csak azután ő.
ápr. 30. 18:55
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez új :)

Beszeltem olyannal, aki belekezdett, de az 1-2 korrekten kivül a sok csalo elvette a kedvét. Én nem akarom a tiedet, csak óvatosságra intelek :)

ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
kam vagy
ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kam?🧐
ápr. 30. 22:57
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha esetleg itt érdekelne valakit, akkor írjon 🥰
máj. 2. 00:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Szép lábad van (ha tényleg a tiéd). De a helyedben inkább a talpadra fokuszálnék, nagyobb a kereslet, mintha csak a lábfejedet fotoznád.
máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kamu
máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem lány vagy, ugye?
máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!