Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar titeket ha egy lánynak nem babapuncija van?

Figyelt kérdés

nekem nagyon onbizalomhianyok van a nemiszervem miatt mert nem fukk borszinu ott lent hanem sotetebb a bor, es a szerv sem rozsaszin hanem ilyen lilas barnas, es az egyik kisajkam raadasul nagyobb mint a masik..:(

igy biztos soha nem fogja belem tenni senki


ápr. 30. 16:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

full*

bocsi a helyesirasi hibakert, gyorsan irok

ápr. 30. 16:21
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Hát te se vagy nő,az fix,csak unatkozó fiucska.
ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nem láttam olyat.
ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem pl kifejezetten tetszik, ha sötétebb a bőr ott lent.

A baba és a saláta puncinak is megvan a maga előnye. Mindkettővel találkoztam, nagyon élveztem, nem volt gond.


Viszont önbizalom hiányos csajokkal is találkoztam sajnos, az nagyon nem jött be. Pl ha valaki nem akarja levenni a melltartót, vagy a felsőt, mert duci stb, az elég rossz ómen. A szex a felszabadult élvezetekről kellene szóljon, nem szorongásról. Bár én úgy is a tartósabb híve vagyok lazábbnál is, de volt akinél élből offos lett a találkozó. Mármint a lány nem akarta, mert hogy "én nem élveztem vele a szexet", meg "kevés nekem".

ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező mennyi idős vagy, ha idősebb pasi is bejön neked írj rám, engem nem ez érdekel, hanem hogy milyen vagy belül..
ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem elég vastag, biztos jól kitöltenélek, nem számít, hogy néz ki a puncid, nedves legyen ;)
ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6. A csekket kellene jól kitöltened és feladnod, mielőtt mínuszba kerülsz, nem számít, hogy néz ki. Bár lehet, anyucidék töltik ki helyetted, te unatkozó recskahuszár.
ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt párom akinek annyira nagy volt a különbség, hogy még nadrágon keresztül is látszott.
ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos nincs vele baj. :)
ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sötétebb nem is 1 árnyalttal. Volt idő, míg zavart, de aztán elengedtem. Tudok hüvelyből orgazmushoz jutni, ez sokkal fontosabb. ;)
ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!