Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire vagy kétségbeesett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy kétségbeesett?

Figyelt kérdés

Mármint így szexuális téren, mire vágynátok? Mi az ami nincs meg?


Én kb annyira, hogy már nem érdekel semmi és van kb itthon 550.000 Ft-om. Ha most itt lenne egy lány akivel megélhetem amire évek óta vágyom akkor neki adnám. és nem bánnám. Ki van még hasonlóan?


máj. 1. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én.L
máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem, régen szexeltem egy jót, több pénzem is van, mint neked, de egyáltalán nem adnék a szexért pénzt. Én a szexet élvezetből akarom és nem prostikkal. Elég perverz vágyaim vannak és elég perverz dolgokat éltem meg, de soha nem prostival.
máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok. Most épp egy laza csajt keresek aki szereti ha nyalják, szerencsére sokan szeretik.(kaposvári pasi)
máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Amire igazán vágyom szexuálisan, ahhoz nem találok partnert, s ettől nagyon frusztrált vagyok. Nem tudom, mennyim van itthon, de én is odaadnám...
máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok kétségbeesett. Inkább igyekszem megbékélni a helyzettel.
máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!