Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha hamar elmegyek azzal nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eger macska kérdése:

Ha hamar elmegyek azzal nem lehet mit tenni?

Figyelt kérdés
Szoval még nem voltam nővel mivel nincs önbizalmam farkam is 12cm és próbáltam már hogy másra gondolok mikor érzem hogy elmegyek, meg pihentem is közbe sok minden, péniszgyűrűvel is próbáltam.És mikor elmegyek utána már le lankad semmi élet a farkamba utána már nem tudok fel izgulni csak rá pár órára de akkor is hamar elmegyek
máj. 11. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Élvezés után mindenkié lelankad. Ez ilyen.
máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Azzal nem lehet mit tenni... 🤷🏼‍♀️
máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Gyakorolni kell. Szexelj sokat, majd megtanulod kontrollálni. Erre más recept nincs.
máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene kontrollálni? Engem sosem érdekelt, hogy mikor élvezek el, addig csinálom, ameddig jól esik. Elvégre a nő azért van, hogy használjam őt.
máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Élvezés után mikor vagy akció képes?

Na +2 órával előtte verd ki.

Utána menj a csajhoz.

A második menetet már jobban fogod bírni.

máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális, ne hidd el, amiket itt olvasol, hogy órákat bírják, meg hogy 18 cm a minimum. Legtöbb férfinek ilyen, elélvezés után lelankad, lenyugszik a test. És kb 80% 5, max 10 percet bírja.
máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!