Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves hetero férfi vagyok és egy nagyjából 8 éves problémámat írnám le. Biztos mindenki hallotta már azt a mondatot hogy a férfiaknak mindig a szexen jár az eszük. Na, nálam 180 fokos fordulat van…közel 10 éve szinte semennyire nem kívánom a szexet. Egy kezemen megtudom számolni hogy amióta elvesztettem, hányszor akartam úgy igazán. Ez azért problémás mert erőteljesen kihat a párkapcsolati életemre. Sok párom volt már és sok esetben én szakítottam mert bűntudatom volt…legtöbb esetben nagyon stresszes vagyok amikor van párom mert “muszájból” kell szexelnem, muszáj, mert tudom hogy a másik fél akarja és hetekig nem lehet húzni-halasztani. Kipróbáltam sok “játékszert” de semmi, sőt..sokszor szex közben le is lankadok. Jelenleg távkapcsolatban élek és az a havi pár nap amikor együtt vagyunk, az is a szex része nekem muszáj érzés ami stresszt okoz. Simán letudnám élni az életem szex nélkül, de tudom hogy nem tehetem ha párt szeretnék. Valakinek volt valaha is ilyen gondja? Mit tudnátok tanácsolni? Előre is köszönöm a válaszokat.
máj. 13. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális vagy lehet.
máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nagyon ritkán megkívánom, csak az a nagyon ritka ténylegesen nagyon ritkán van.
máj. 13. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ez az aszexualitás
máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek van párod?
máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tilinkó ***** válasza:

4-es

A párt ezek szerint szexre tartjuk?

máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat mivel a parok nagy %-a szakit ha nincs szex vagy nem jo a szex ezert igen

Parkapcsolat alapja a szex

Ha nincs szex, az nem parkapcsolat

máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nincs szex
máj. 14. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!