Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Álmomban durva dolgokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban durva dolgokról beszélek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tesommal vagyok egyszobaba es hajnalban arra ebredtem ilyen felalomban hogy olyanokat mondtam hogy “ahh sz0pjad., ahh de jo f@sz, f@szt akarok” es nem tudom hallotta e, meg fogdostam a nadragon keresztul a farkamat es allt nagyon

mit tudok tenni hogy ne beszeljek almomba?

Ja es nem almodtam semmi ilyenrol csak ugy mondtam



máj. 13. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy ezeket hangosan kimondtad? Hallottad?
máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen hallottam nem hangosan mondtam hanem halkan
máj. 13. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Verd ki minden nap 3x jó alaposan és akkor nem a szexről álmodsz, szívesen 😂
máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok?
máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Kamu vagy haver,amit mondasz álmodban azt nem hallod ratyihuszár.Repül a tockos..paff..Bólintsd le az asztalt.
máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miert hazudnek ilyet? Ez szerinted nekem jol esik hogy ilyet irok ki ide? Miert talalnek ki ilyet?

Ez IGAZAN MEGTORTENT ES IGEN HALLOTTAM AHOGY ARRA EBREDTEM EZ OLYAN MINT AZ ALVA JARAS ALSZOL, KIMESZ AZTAN FELEBREDSZ A KONYHABA

máj. 14. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdesz homo lenni

Kovetkezo az lesz hogy bekapod a tesod farkát

máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy így volt. Én is néha nem tudom, hol a határ ébrenlét és álom között és azt hiszem, valóban is mondom azt, amit álomomban mondok. Ha nálad ébrenlét közben történik ez, akkor tudatosan kontrollálni tudod, hogy mit mondj.
máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!