Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki hogy viszonyul egy hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viszonyul egy hármas szexhez? Párom szeretné 2 nő 1 pasi felállasban. Hogyan keressünk s hogy ne legyen belőle részemről féltés féltékenység.

Figyelt kérdés

máj. 14. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De te akarod egyáltalán,vagy csak a párod kedvéért mennél bele?
máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne menj bele, ha nem akarod igazán te is. Ha ennek ellenére erőlteti, akkor csak legalizálni akarja a megcsalást.
máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

A 2n+1f akkor tökéletes felállás, ha a két lánynak vannak biszex hajlamai.

Sajnos vélhető, hogy a párod az új csajjal többet fog foglalkozni mint veled! Ez törvényszerű, de ha ezzel nem vagy tisztában, vagy nem fogadod el, akkor inkább 2f+1n felállást javaslom.

máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
4-es, parcsere, igy ok mindenkinek
máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Olyat fogadjatok be, aki férfi szemmel nem jobb nő nálad.
máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Én ilyet csak parkapcsolaton kívül teszek. Pont az ilyen bizonytalanság miatt. Nem részemről, a pasik részéről.
máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Férfiak akkor akarnak 2 nőt, amikor félrek.rnának, de nem akarnak (még) megcsalni.
máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez nehéz ügy lesz az tuti. Főleg ahogy leírtad,hogy féltékenység. Ha van bennetek féltékenység ezt a játékot nem érdemes elkezdeni. Ehhez teljesen más felfogás kell. Mert akkor rosszul is elsülhet a dolog. Legrosszabb esetben a kapcsolatotok megy rá.

A fenti sztereotípia pedig nem igaz a 2n1 ffi felállás nem jelenti azt ,hogy meg akar csalni a párod hivatalosan. Ennyi erővel a 2ffi 1 nő felállásban a legtöbb esetben férfiak szeretnék. Akkor az is arra megy ki? Dehogyis.

máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az Eddigi válaszolat.

Szeretném ki próbálni persze.

Kaptam már tőlem meglepetésből csajt .

Annyi volt csaj velem foglalkozott én is megélveztettem párommmal pedig együtt voltunk.

Én keresem hozzá a megfelelő lányt akivele akár baráti kapcsit is kialakithatunkne csak az legyen hogy...aztán szebb jövőt neki.

Sok vita van belőle mert ő nagyon szeretné csak nekem ilyenkor kétségeim támadnak mert bárkit mutatok neki az Jöhetne..de nekem beszélgetések után nem

felel meg épp mert több fütyit fogott mint kilincset ..

máj. 16. 04:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!