Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúúk! Nektek hogy jobb, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúk! Nektek hogy jobb, hogy kényelmesebb?

Figyelt kérdés

Nektek szexnél hogyan jobb? Ha amikor elélvezel akkor a csajba élvezel vagy mielőtt elmész kihúzod és úgy?(van rajtad gumi, szóval nem erre a védekezés formára gondolok, hogy kihúzod mielőtt elmész)

Az én barátom annyira fél, hogy valami baj lesz, hogy gumival együtt is kihúzza mielőtt elmenne.

Azt mondja így sokkal jobb, de nem hiszem el.



máj. 15. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem húzom ki,az a legjobb amikor benne megyek el.A gumi megvéd.Utána viszont óvatosan kell kihúzni,ha kezd lankadni.
máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy húzom ki
máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen benne lenni végig
máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Aki kotonban is rettegve fél a terhességtől, az ne szexeljen.

Részvétem a barátod miatt.

máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csináltam ilyet amikor a csaj "furán" rám akaszkodott, semmit sem akartam szexen kívül és bár ezt megbeszéltük tartottam tőle, hogy a csaj örömmel leláncolna eltartónak vagy mondjuk úgy pénztárcának. Sőt még a gumit se ott dobtam ki nehogy kivegye és beöntse magának. Sok mindent a szexért, de nem mindent érte. Sok az aranyásó, ilyen az új világ. Nyilván te nem vagy az de a pasid nem bízik benned az fix. Hiszen ha valami félre menne hát majd ketten megoldjátok...de lehet semmit sem akar megoldani veled még véletlenül sem.
máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vegigcsinalni jobb szerintem
máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem volt egy csaj németországba, aki kilyukasztota a gumit, és a 2 menetnél mondta, hogy csináljuk gumi nélkül, ha már úgy is kiszakad, ő tabit szed. a 3 kört is magába préselte. alvás előtt még mondta, hogy reggel zárazra csavar. délutánig van időm. gyanus lett, mert nagyon akarta hogy belé menjek. én meg rákérdeztem a tabira. ő meg, már késő bánat pete érésem van. már tuti célba értél. de ne aggódj a nevedet se tudom. holnap vagy kiélvezed még az utolsó esélyed. vagy el is húzhatsz. dühös voltam, és reggel méregből, és durván, még 3-szor bele lőttem. ő meg csak mosolygot, és direkt húzot, és kontrázott, és ez az most teherbe ejtesz stb. mondta, hogy a tegnapi 2 pasinak le se esett mire megy ki a játék, ezt még este mondta. őket 8-szor is elintézte. szóval biztosra ment. már meg volt a férj jelőlt.

neked nincs ilyen szándékod? ettől fél, nem jobb érzés, ha csak nem a szádba élvez, az jobb mint a gumi

máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jézus, egy paragép lehet..
máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy szégyen az ember...
máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Benne sokkal jobb de popsiba gumi nelkűl szabadon a legjobb!
máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!