Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhességtől való félelem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességtől való félelem? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyszerűen betegesen félek a teherbe eséstől. Nem vagyok olyan korban még hogy gyerekem legyen, legfőképp ezért. Szűz vagyok, soha sem dugtam senkivel még. Párommal mindig nagyon figyelünk akár pettingnél is hogy ne legyen baj. Valamiért mindig parázok, hogy teherbe esek, még akkor is ha lehetetlen. Tudom nem mászhat fel, és tudom hogy nincsenek lábai stb, de félek minden ilyen dologtól hogy megtörténhet. Tudom beteges, és az a baj én ilyen vagyok, ilyen mindent túlgondoló. És azt is tudom hogy így nem állok készen a szexre sem. Esetleg nincs valami tanácsotok?

Szex nélkül nem lehet teherbe esni semmi képpen sem igaz? Valahogy erről le kéne szoknom.. köszönöm a válaszokat előre is!



máj. 15. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem állsz készen a szexre kérdező ezt jó, hogy beláttad. Én nem vagyok gyógyszer párti (főleg így, hogy még nem is volt semmi), de ha bele kezdtek védekezzetek akár gyógyszerrel+ gumival úgy talán nyugodtabb leszel. De amíg ennyire félsz a pettingtől is addig tényleg nem kell tovább menni. Biztos, hogy a terhességtől félsz és nem a szextől magától? Hány éves vagy ha szabad tudni?

Kiváncsi vagyok, mert ha még tini vagy akkor érhető, hogy véletlenül se szeretnél terhes lenni. Ha viszont már 20 körül vagy lehet érdemes lenne szakemberrel beszélni. A szex tök jó dolog ha olyannal csinálod akit szeretsz, kár lenne megfosztanod magadtól egyéb elfolytott problémák miatt (szerintem!).

máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen még tini vagyok. Nem, nem a szextől félek. Kimondottan a teherbe eséstől. 18-at töltöm jövőre.
máj. 16. 06:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se erőltesd a szexet, valószínűleg ez még nem az a kapcsolat, ahol magától jön a vágy.

Nincs ezzel semmi gond.

A dugástól bizony teherbe lehet esni, ezért vannak fogamzásgátló módszerek. Ezekről tájékozódj, de ne itt a gyk-n, mert itt akkora baromságokat írnak néhányan, mint a ház.

A legjobb feszültségoldó egy betonbiztos kapcsolat, ahol nem probléma, ha megfogan egy gyerek. De hát ugye ennyi idősen ez igen ritka.

máj. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nemhogy szex de még pasi se kéne hanem majd csak jópár év múlva:)
máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pasim miért ne lehetne attól függetlenül, hogy félek a teherbe eséstől. Ugyanúgy kielégitem stb
máj. 16. 13:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!