Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Középiskolások és idősebbek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolások és idősebbek! Volt már, aki maszturbált közületek az iskolában óra közben? Fiúkat és lányokat is kérdezem.

Figyelt kérdés

máj. 16. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Soha az életben... Óra közben? Ezt hogy kell elképzelni, a genyó a padlóra/gatyába megy? Ne légy már ennyire igénytelen.. Ennyire unalmas a tanóra? Már ha nem kamu az egész..
máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1

Nem tudom hogy elképzelni, mert nem csináltam ott, de tudok olyan hapsiról, akinek szokása, hogy zsebhokizik, akár nyilvános helyen is, ameddig nem mondta, illetve nem írta meg, én sem hittem, hogy van ilyen.

máj. 16. 15:07
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ora kozben nem lehet, valaki 100% eszrevenne
máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Undorító, aki ilyet csinál, főleg nyilvánosan, takarítsa is fel a g.cit maga után..
máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem egy lány nem tűnik fel, ha az ölébe ejti a kezét.
máj. 16. 15:38
 6/17 A kérdező kommentje:

4

Férfiként én sem tudom elképzelni, lányoknak könnyebb lehet azért

máj. 16. 15:38
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Órán nem L
máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer addig simogattam a padtársam combját órán (12.ben) amíg felállt neki. Onnantól a farkát simogattam nadrágon keresztül. Izgi volt

N

máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Óra alatt ha feláll, akkor én kimegyek a wc-be és ott szoktam kiverni. Úgy lehet eltakarni az álló farkat, hogy benyúlok, mintha csak igazítanám, de közben teljesen felfelé húzom és a nadrág öve alá dugom a végét. Magyarul a nadrágszíj fogja és nem engedi oldalra dőlni, vagy kidudorodni a gatyámban. Szerintem nem vagyok egyedül, aki ismeri ezt a trükköt.
máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Szadi, perverz tinilanyokkal isemrkednek
máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!