Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Holnap megyek egy rosszlányhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek egy rosszlányhoz.Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is légyszives ne jelentsétek a kérdést mert egyrészt nem vicc, másrészt kultúráltan fogalmaztam meg.Koszi!

Szóval életemben először leszek nővel(úgy) és eléggé izgulok.Barátnőm még nem volt és meguntam már a szűz életet.Ki is néztem magamnak egy hölgyet.Délután felhívtam, és holnap délutánra beszéltük meg nála.A telefonban részletesen elmondott mindent, de azt nem mondtam neki, hogy szűz vagyok.Hogyan néz ki egy ilyen együttlét?


máj. 16. 16:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
19/F
máj. 16. 16:50
 2/19 anonim ***** válasza:
Melyiket nezted ki?
máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Úgy néz ki az együttlét, mintha egy futószalagon lennél egy cikk. Ő ezt csinálja nap mint nap, neki semmit nem fog jelenteni, és lehet, csalódás lesz.
máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz attól jobb az élet, hogy elvesztetted... pláne attól a tudattól, hogy hogyan. Gondolj bele, hogy akarsz visszaemlékezni... azzal vesztetted el akit szerettél, kívántál vagy egy csak pénzért vett megoldásból. Gondold meg. Túl sokat gondolnak a fiatalok ettől a dologtól. Értem én de biztos vagyok benne több önbecsülésed van. Biztos el akarod dobni ezt az élményt....!? :(
máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ettől félek, hogy olyan robotos lesz az egész.Érzelmek nélkül nem fogom annyira jól érezni magam, de ki tudja mire lesz barátnőm
máj. 16. 17:02
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Igazi puncit nyalhatsz,ciciket, nagyon is jó lesz...
máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
30 rugoval konnyebb lesz a penztarcad
máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
1 perc alatt elélvezel aztan mehetsz haza
máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hamar fogsz sok pénzt költeni, rossz ár/érték arányban.
máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rosszabb esetben izgulni fogsz, vagy arra gondolni, hogy nincsenek érzelmek és emiatt fel sem fog állni.
máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!