Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet azt látni/érezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt látni/érezni egy lány punciján, hogy mennyire "használt"?

Figyelt kérdés
Azaz, hogy sokan jártak-e benne már vagy kevesen?
máj. 16. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem…a farokról sem lehet megállapítani.
máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát max azon hogy milyen ügyesen használja a farkat, páromé elég bejáratott
máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lehet. Elterjedt tévhitek közé tartozik hogy a puncin látszik hogy a nő hány férfival volt/nem volt, XY jelből, de ezek teljesen baromságok. Leggyakrabban azt szokták emlegetni hogy kitágul a punci sok partnernél, ami nyílván nem igaz. Van aki szűzen is tág, van aki meg 2 gyerek után is szűk, nem ezen múlik 🤷‍♀️

Ugyanúgy ahogy farokról se tudod megmondani hogy hány nővel feküdt le egy csávó, punciról se tudod megmondani egy nő bodycountját.

máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látni. Csak régebben mondták, hogy rojtosra van qrva. De ez egy túlzás, nyilván nem szó szerint értendő.
máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megállapítani. A legnagyobb tévhit, amikor egy lánynak lógós a puncija (saláta) és ráfogják, hogy azért olyan, mert szét van qrva. Ez hülyeség ahogy van. A punci formája tini korban alakul ki. Volt már olyan csajom is, aki szűz volt, de hosszan lelógtak a nagyajkai. Nekem mondjuk ez bejön, más meg undorítónak tartja. Én a húsosabb, lógós puncit jobban kedvelem, mert jó érzés szívogatni a lógó húst.
máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Persze, a farokról is meg lehet mondani. Én mindig azt mondom, nincs kicsi farkam, csak elkopott a sok használattól. Ez bizonyított tény hogy így van. Azon persze mai napig a világ legintelligensebb emberei gondolkoznak, hogy vajon miért lesz elhasználtabb egy olyan punci amit 100an dugtak meg egyszer, mint egy olyan amit egy ember dugott meg százszor. Még maga Albert Einstein is azt mondta, hogy erre a kérdésre talán sosem fogja megtudni a választ az emberiség.
máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Párom előttem viszonylag sok pasival volt de egyáltalán nem lehet észrevenni , elég szűk és szép .

Előző barátnőmnek én voltam az első de úgy nézett ki neki mint valami barnuló salata levél. Szóval…

máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
#7 elmész te a pcsába a barnuló salátalevél beszólásoddal, biztos gyönyörű a farkad, a heréd meg úgy en bloc mindened, hogy így beszélj másról. Mindig a legrondább legalja pasik kritizálják így a nőket a legkisebb hibáért is (bár ez még csak nem is hiba).
máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
#7 az a barnuló saláta nekem nagyon bejön. Ízlések és pofonok...
máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

8# Kisfiam, majd én tudom, hogy mihez hasonlítom az exem nemiszervét pláne úgy hogy ő hívta így mivel nem tetszett neki. Másik meg, hogy aki a peniszre azt mondja , hogy kolbász vagy, hogy farok akkor az is kritizálás? Neked meg mi bajod ?

A farkammal viszont tényleg nincs gond, jól láttad.

máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!