Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy idő után jobb érzés lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után jobb érzés lesz az, ami fáj vagy kellemetlenül érint?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, de a szex terén vannak olyan extrém kérései, amik megviselnek. Az, hogy domináns és én alávetett vagyok azzal nincs bajom, szeretem, ha a férfi irányít. Még a kikötözős játékokat is tudtam élvezni, de az utóbbi időben egy durvább dolgokat kér tőlem, amik vagy undorítóak vagy fájdalmasak.


Többek között a pisi, meg a kakiszex is előtérbe került. Még az, hogy le kell nyelnem a vizeletet azt elfogadtam, de legutóbb pl a számba kakilt és addig pofozott és ütlegelt, amíg nem nyeltem le teljesen a kakit.


Ezen kívül és sokszor emellett vérere ver engem (általában a fenekem) szex közben, mert izgatja, ha sírva fakadok szex közben.


Ezeket a dolgokat meg lehet szokni? Egy idő után jó érzés lesz, mert tudom, hogy neki örömöt okoz? Nem akarom, hogy tönkre menjen azért a kapcsolatunk, mert ezt én nem akarom. Szeretném kielégíteni őt. Meg lehet ezt szokni valahogy?



máj. 17. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
kamu
máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem sem igaz.

Nem mondom,hogy nem létezik ilyen, de abban az esetben mnd a 2 fél beleegyezik, vagy pedig erőszak.

máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég beteg.
máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott lett kamu, hogy ütlegel, hogy lenyeld a szart. És még evvel együtt akarsz maradni. Tudod ki szarna az én számba szex ide vagy oda...
máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon beteg és kamu szaga van. De ha komoly a kérdés, akkor szerintem nem lehet megszokni. Mondjuk én már ott küldtem volna el, hogyha azt mondja, hogy nyeljek vizeletet, vagy úgy megver, hogy én sírok.

A bdsm lényege nem ez. Kölcsönös beleegyezésen alapul az egész, és ha a sub fél jelez az előre megbeszélt módon, akkor vége nincs tovább.

máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Kamu!
máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem tisztem ismeretlenül megkérdőjelezni a sztori hitelességét, így nem állok be kamu kamu kamu ismételgetni, mint a papagáj.

Amennyiben a sztori valós, ez szakítóok. És nem önmagában a perverzitás, hanem az, hogyha eltérőek az igények, nem egyeznek a vágyak és az egyik fél olyat erőltet a másikra, amit az nem akar.

Én egy sima kikötözés erőltetés miatt is szakítanék, ha én nem akarom, csak a másik.

De ha valóban ilyen fekália téma van kényszerítve, akkor azonnal szakítanék és olyan messzire mennék, amennyire csak tudok.

máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!