Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennek így lehet megoldása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így lehet megoldása?

Figyelt kérdés

Én 22/F vagyok, hetero, barátnőm bisex és azt mondta szívesen belemenne édeshármasba egy másik lánnyal.

Viszont azzal a feltétellel, hogy csak ő szexelhet a másik lánnyal, én meg csak vele. Ennek így nem sok értelme lenne, meg nem is hiszem hogy találnánk olyan lányt aki belemegy, mert aki bi az velem is akarna, aki meg leszbi az nem szeretné hogy ott legyek.

Barátnőm nagyon féltékeny típus, lehet azért ragaszkodik ehhez, de szerintem ezt nem is lehet hármasnak nevezni.



máj. 17. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg persze ha ott van egy lány akkor nekem nem juthat egy kis bűnös élvezet", de neki igen?"
máj. 17. 15:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"nekem nem juthat egy kis bűnös élvezet", de neki igen?""


Ez a te igazi bajod: méltánytalannak érzed. Olyan megoldást szeretnél, ahol te is dughatsz mással, nem csak ő. Érthető ez, nem kell köntörfalazni, hogy nincs értelme, nem találnánk olyan lányt, meg mittudomén.

máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez is benne van, de szerintem nem hármas, és nem nevezném annak. És abban is biztos vagyok hogy nem találnánk ilyen személyt. Lényegében a barátnőmön kívül senkinek nem jó.
máj. 17. 15:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve nekem élvezet lenne nézni hogy a barátnőm kinyal egy másik lányt, de utána ott lenne hogy én is szívesen felpróbálnám egy körre a csajt, ha meg még a lehetőség sincs meg az már úgy nem komfortos.
máj. 17. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem hármas, és nem nevezném annak"


Pedig az. Ha mondjuk egy másik pasival dugjátok a barátnődet, az is hármas, pedig gondolom, nem szívesen csinálnál bármit is a másik csávóval. Neked ez nem buli, de attól még hármas.


"abban is biztos vagyok hogy nem találnánk ilyen személyt"


Lehet, de az egészen biztosan nem azért lenne, mert a lány nem dughat veled :).


"a barátnőmön kívül senkinek nem jó."


Dehogynem. Ha ott van egy biszex lány, aki jót szexel a barátnőddel, az neki is nagyon jó. Meg neked is lehet jó, ha felizgat a barátnőd élvezete, a másik csaj jelenléte, meg úgy általában a hármas.


Az zavar, hogy nem dughatod meg a lányt, pedig szeretnéd. Ennyi. Nem ítélkezem, megértelek, csak a többit kár belemagyarázni.

máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!