Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen erzes olyan lannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes olyan lannyal dugni aki irant semmit nem erzel?

Figyelt kérdés
Esetleg csak a teste jon be?
máj. 17. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Legjobb
máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nőként válaszolok. Nekem eddig a legjobb szex azzal a pasival volt aki iránt semmit sem éreztem. Sőt nem is igazán jött be mint pasi.
máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindig elfelejtik, hogy ha még alkalomszerű is akkor ott abban a pillanatban az nő/férfi a minden, és érezni, kényeztetni akarod. Nincs olyan, hogy semmit nem érzel. Csak az másmilyen érzelem.
máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó, csak te és ő semmi nyomás vagy elvárás se utána se holnap se a hétvégi család látogatáson egyik oldalról sem csak a vágy és a lángolás létezik akkor és ott. Fősuli évek voltak a legjobbak :D
máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jo a legjobb szexualis elmenyeim mind ilyen lanyokkal voltak.
máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon jó. Változatos és semmi kötődés csak az élvezet.
máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhányszor Próbáltam, de szar volt, így már nem mennék bele ilyesmibe. Milliószor jobb olyannal akivel szeretjük egymást.
máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel 0 érzelem van bennem tök jó.
máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 az aztán kva jó szex lehet úgy 😂
máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában orálozni szoktak, nem fekszem le velük. Én ezeknek a lányoknak fizetni szoktam, ilyenkor nem szabad hozzájuk nyúlni, mert akkor ő is élvezné. Majd élvezze azt, amikor költi a pénzt, ne a farkam.
máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!