Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány évesen vesztettétek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? A partneretek hány éves volt? Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés

máj. 21. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

16 voltam, a partnerem 18. Igazából ezt tekintem elvesztésnek, ez tényleg szerelemből történt. Előtte 15 évesen voltam egy 23 éves pasival, de inkább a kíváncsiság hajtott, mintsem a vágy, borzasztó volt.

87/N

máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
#1 vagyok és 27 éves😃
máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Én 16, a csaj 17. F
máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Hát az 1-es logikája szerint még szűz vagyok akkor, mert olyannal még nem jött össze, akibe szerelmes lettem volna.
máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

1# Már épp akartam írni, milyen ügyessen, korát meghazudtoló módon tetszett beszállni az internetbe és használni ezeket a tecccchnológiai vívmányokat, kend, csuhajja😂😂😂



De ezek szerint magázódasra meg modoroskodasra itt semmi szükség.

máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, a lány 15.

Ez volt 35 éve.

máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#5 Szerinted kiről mintázták Vazul nénit az Irigy Hónaljmirigyben?😁😁
máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
7# Nem tudom, mi az az irigy hónaljmirigy, egyszer néztem bele kíváncsiságból, máig nem tudom hova tenni a látottakat.
máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát hallottakról vagy jót, vagy semmit😃😂
máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sz.Árpád ***** válasza:

15 voltunk mind a ketten.

28/F

máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!